Wpis z mikrobloga

@mapache: po latach męczenia różnych androidów kupiłem dla testu 12 mini z zamiarem zwrotu i tak został u mnie. Nie wymienię go już nigdy na telefon z androidem xD Wygoda użytkowania i niezawodność to niebo a ziemia. Taki protip ode mnie - nie używaj kabli i ładowarek bez certyfikatu MFI bo sobie uwalisz baterię, układ zasilania albo cały telefon. Także polecam serdecznie.
  • Odpowiedz
@mapache: Jak raz przeskakiwałem na andka a raz na iOS. Poprzednio miałem Pixela 6 - telefon bajka, ale Google z każdą aktualizacją coś psuł. Po kilku miesiącach doszedłem do wniosku, że Pixel za duży i jedynym wyborem był dla mnie 13 mini.
  • Odpowiedz
@Rst00: to ja trochę w drugą stronę robię bo wybieram flagowca tak 2-3 generację wstecz
Przez przypadek wyrwałem S8( w cenie średniej półki) gdy wchodził S21 i jestem zadowolony
  • Odpowiedz
@mapache: Ja zawsze podążałem za parametrami, wymieniałem telefon co rok max 2. Odkąd mam Iphona już 3 rok mam jeden telefon X i zastanawiam się czy teraz wymienić czy jeszcze rok przeczekać, myśle ze to dobry argument ;) na tym wszystko mi działa mimo 3 roku użytkowania, nic się nie zacina i nadal robi atrakcyjne zdjęcia :)
  • Odpowiedz
@mapache: Miałem podobny dylemat rok temu. Wybrałem Samsunga S21 zamiast Iphona 12. Żałuję - Samsung po paru miesiącach zaczął czasami przymulać. Z Iphonem nie byłoby tego problemu.
  • Odpowiedz
@mapache: dalej takie pytania w XXI wieku? rozumiem zastanawiać się jeszcze w erze Iphone X i mniej, ale od iPhone 11 w góre, totalnie deklasują konkurencje.
  • Odpowiedz
@Rst00 duży ekran to żadna zaletą...ja bym chciał maly, coś poniżej 6cali i okazuje się że trzeba wydać przynajmniej 2,6k bo do wyboru zostaje tylko iPhone, telefony gogla, i zenfone8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: 4k na telefon ale nie zapominaj, że potrzebujesz jeszcze 4k na kabel do ładowania 4k na ładowarkę, 4k na słuchawkę do lewego ucha, 4k na słuchawkę do prawego i tak się zbiera. Telefon dla leserów
  • Odpowiedz
@mapache: Ostatnio przesiadłem sie na IP13 po kilku latach na IP7 który do końca działał bardzo dobrze, ale już aparat nie ten i ekran pęknięty z każdej strony, ale łatwego życia on ze mną nie miał, gdzie 6 letni android byłby juz dawno nie do użytku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@majinareq89: to nie zaleta dla Ciebie, jednak cała masa ludzi decyduje się na takie telefony. Gdyby był zauważalny popyt na takie urządzenia to by producenci oferowali więcej takich modeli a skoro nie ma ich i przeważają duże ekrany to jednak jest to dla klientów ważne i jest to zaletą tych urządzeń. Teraz telefon to nie tylko coś do dzwonienia ale też do oglądania, grania czy pracy w te wszystkie rzeczy wygodniej
  • Odpowiedz
@mapache: krótko i na temat - żaden flagowiec androida nie będzie nigdy tak dobry jak podstawowy model iPhona

czy jestem fanbojem? 10 lat jechałem na windowsie i androidzie zanim przeniosłem się z komputerem i telefonem do apple i coś jednak mnie przekonało, do tego stopnia, że powrotu już raczej nigdy nie będzie
  • Odpowiedz