Wpis z mikrobloga

Jako, że od mojej przeprowadzki z #uk do Francji minęło już 5 miesięcy, to postanowiłem nagrać film na którym opowiadam o tym gdzie pracuję, a także na czym moja praca polega. Dodatkowo mówię też o moich zarobkach i innych ciekawostkach dotyczących pracy. Także zainteresowanych życiem we Francji zapraszam do śledzenia mojego kanału na YT a także do obserwowania tagu #piotrwefrancji
Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, to śmiało. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć :D

https://youtu.be/0a6eZHOcMAQ

#emigracja #francja #pracbaza #praca #zagranico #ciekawostki #youtube
piter91r - Jako, że od mojej przeprowadzki z #uk do Francji minęło już 5 miesięcy, to...

źródło: comment_1651426632ttkDzszHh3F6L6WzifHYqy.jpg

Pobierz
  • 2
@piter91r:
hej sam się wystawiłeś na ostrzał pytań ;]

1. ten X youtuberów z polski i z usa to dziennie musisz znaleźć, czy tygodniowo?
2. Czy mailowo piszesz do youtuberów?
3. jaki masz poziom angielskiego? B2 by wystarczył? Jakieś specjalne kursy, szkolenia robiłeś lub apki używałeś?
4. czy to jest praca rozwojowa? Z jakąś ścieżką? Np. za jakiś staż po roku lub wyniki dostaniesz np z 2k eur do 2500 euro?
@smallboobslover: O Panie, dobra chętnie odpowiem :D

1. Tygodniowo. Dokładniej pisząc to mam do "znalezienia" 9 youtuberów z Polski i 19 z USA tygodniowo.
2. Nie piszę w ogóle, tym zajmuje się dział sprzedaży. Ja mam tylko znaleźć odpowiedni kanał i wrzucić do firmowego systemu gdzie inne osoby przejmują pałeczkę.
3. Mieszkałem 8 lat w UK więc mówię płynnie po angielsku jednak z gramatyką i pisownią już tak kolorowo nie jest