Wpis z mikrobloga

#gry #fallout4
Czy po przejściu gry nie ma plansz z dalszymi losami ludzi których spotkaliśmy na swojej drodze? Wczoraj przeszedłem główną linie instytutu, i dostałem tylko kilka slajdów o przeszłości.to tyle? Czy coś mnie ominęło
  • 8
@mnik1: nie patrzę na to z perspektywy fallout made by bethesda, bo obsidianowy fallout aka outer world też dupy nie urwał jakos bardzo, ale kruca, te plansze były zawsze najciekawszym elementem. Tak na dobrą sprawę to we wspólnocie nic się nie zmieniło, po prostu nie działa już trasa i nie ma bractwa stali, a i tak mieli mały wpływ na to co się dzieje we wspólnocie. ogólnie smrut, dobrze że kupiłem
@zacky: Wydaje mi się ze Bethesda po prostu chce na siłę udowodnić że ich Fallout jest tym lepszym, bo te plansze to nie jest jedyna rzecz którą z jakiegoś tajemniczego powodu #!$%@? lub zmienili - co jest skrajnie głupie bo, tak jak piszesz, plansze końcowe były niesamowicie ciekawe.
@zacky: chłop przeszedł to z 8 razy i nie zauważył( ͡° ͜ʖ ͡°) no w sumie jak na to spojrzeć to przydałyby się, ale to chyba nie jest po prostu bethesdowa rzecz dlatego nie ma. No i w 4 po fabule masz freeplay, no to dajmy na to, że mówią w slajdzie, że Piper jedzie do Niemiec na ogórki a w samej grze ta dalej zawraca dupe
@vulcanitu: racja, o tym nie pomyślałem. Ale chociaż możnaby wspomnieć o głównych frakcjach coś, albo o wpływie wspartej przez gracza grupy, i o questach dla towarzyszy. Chociażby to, że valentine w końcu dokonał zemsty, bądź też nie w zależności od poczynań gracza. Brakuje mi takiego spięcia fabularnego, nawet na siłę naciąganego, bo to co dostałem to XD.