Wpis z mikrobloga

siemanko, może ktoś się znajdzie co będzie się znał na wiatrówkach. Chciałem kupić sobie taki karabinek, albo na CO2 albo na pompkę, ala snajperka i postrzelać, tylko nie wiem na co patrzeć jakie firmy sa ok, głównie rekreacyjnie do tarcz. Z moich wymagań to jakiś fajny ksztalt i luneta, coś jak w linku poniżej, czy takie coś jest ok? na co patrzeć? #bron #wiatrowki #strzelectwo
PS żeby mial system jakiś magazynkowy, zebym nie musiał za każdym strzałem ładowac

https://allegro.pl/oferta/wiatrowka-pcp-walther-reign-rm8-limited-4-5-mm-9149383325
  • 4
@paki82 nie znam się, to się wypowiem. Strzelam tarczowo z pistoletu pneumatycznego i nic na co2 bym nie kupił - to raczej takie grillowe dziurkacze do puszek. Jak interesuje Cię karabinek to jest dość spory wybór do 2k, wprawdzie nie będzie magazynka i każdą śrucinę trzeba będzie ładować osobno, ale to są już generalnie dobre (i pancerne), bardzo celne konstrukcje - luknij na używane karabinki takich firm jak Feinwerkbau albo Anschutz. ostatnio
@paki82 ciężko mi właśnie coś więcej powiedzieć, bo w takim tarczowym strzelectwie nie używa się pneumatykow z magazynkami. Sprzęt do strzelania tarczowego pozwala zrobić konkret wynik bo jest powtarzalny, tj. będzie strzelać za każdym razem praktycznie w jeden punkt, a te giwery pneumatyczne z magazynkami to raczej właśnie uchodzą za takie okołogrillowe zabawki dla funu; wlozylbys coś takiego w imadło to byś zobaczył, że te wiatrowki po prostu nie będą trzymać dobrego