Wpis z mikrobloga

Strusiowi to musi ładnie dupa pękać, jak widzi te wszystkie pielgrzymki do domku drewnianego xD A najgorsze w tym wszystkim, to ostatnia wizyta spaniałej kobiety bożej. Rozumiecie. Struś na rajchu bez atencji i obiecywanej Natalki, a ostania czarna menelica traktował go jak powietrze, a u Krzysia takie atrakcje. It's over dla strusia xD

#kononowicz #suchodolski #patostreamy
źródło: comment_1651487439hKgNsGTSNddo0X2s2fpB33.jpg
  • 17
@Teutonic_Reich: tylko, że problem w tym że struś nie wyraził jeszcze takiej zdecydowanej chęci powrotu na Belweder. Na ostatnim lajcie to było takie: "a no chciałbym ogółem od czasu do czasu odwiedzić Krzysia misia, może zabrać jakieś rzeczy swoje i tak dalej i tak dalej". Bo jakby zdecydowanie powiedział, że on chce powrócić to takie Barneje w momencie by po niego jechały xD Tylko, że prezes chyba przy prawie każdej jego
źródło: comment_1651490199We9hxzi7K89prWr1rXiY9l.jpg
tylko, że problem w tym że struś nie wyraził jeszcze takiej zdecydowanej chęci powrotu na Belweder. Na ostatnim lajcie to było takie: "a no chciałbym ogółem od czasu do czasu odwiedzić Krzysia misia, może zabrać jakieś rzeczy swoje i tak dalej i tak dalej". Bo jakby zdecydowanie powiedział, że on chce powrócić to takie Barneje w momencie by po niego jechały xD


@Menszykovsky: Ale on tak zawsze. On ma mentalność wstydliwego
@piSSowiec39 I nie wróci, jak taki bezmózg ogarnie sobie bilet lotniczy do Polski? czytać nie potrafi chodzi jak pingwin, o jego dykcji i słownictwie to nawet nie wspomnę. Na jego miejscu ogarnąłbym jakiegoś przewoźnika który wozi ludzi do pracy za granicę, jakby taki przewoźnik jechał przez Niemcy to bym mnie zgarnął przy okazji, ale to dla Strusia ekstremalne wyzwanie wręcz niewykonalne. I myślę że nikt o zdrowych zmysłach nie pojedzie po jakiegoś
pewnego dnia obudzisz się rano a tam barney ciśnie A2 na zachód xd bankowo wcześniej niż później


@pietrek16: Ze wszystkich ludzi którzy by pojechali ratować szczura wodnego to barnej jest pierwszy. Pewnie by go przywiózł do Warszawy, a potem majorek by sobie taksówką do białego wrócił. Zapewne barnej po ratunku strusia tradycyjnie usunąłby konto na youtubie XD