Wpis z mikrobloga

@finch88: Nic to nie da niestety, otrzymasz wezwanie na komisariat celem złożenia zeznania i jeżeli nie wiem jak wyglądał kierowca to zostanie postępowanie umorzone. Zgłaszałem już nagranie i w ten sposób się to zakończyło. Ale trzymam kciuki żeby się udało go dojechać.
  • Odpowiedz
@finch88: zgłaszałeś już tak kogoś? trzeba podawać dane? bo mam niezłego #!$%@? nagranego, ale właśnie przez to jakim był #!$%@? trochę się cykam żeby mnie JAKOŚ po danych nie znalazł
  • Odpowiedz
@Emulsja: właśnie to jest kluczowe pytanie. jak zapędów konfidenckich nie mam i jak ktoś śmignie czasem na czerwonym to mnie specjalnie nie razi, ale ostatnio typ mnie prawie zabił lecąc na czołówkę
  • Odpowiedz
@skinny_pete: to jest donosicielstwo. Nikomu krzywdy nie zrobil. Was juz totalnie #!$%@? z donoszeniem. Ostatnio mojego brata wezwali na psy bo ktos wyslal film Jak z pasa do jazdy w prawo pojechal prosto. Nosz #!$%@? poprostu kosmos! Dramat, zabojca!
  • Odpowiedz
jest donosicielstwo. Nikomu krzywdy nie zrobil. Was juz totalnie #!$%@? z donoszeniem. Ostatnio mojego brata wezwali na psy bo ktos wyslal film Jak z pasa do jazdy w prawo pojechal prosto. Nosz #!$%@? poprostu kosmos! Dramat, zabojca!


@Bintang: Takich miałem zapisanych kilku, ale nie chciało mi się nawet wysyłać xd Teraz nikomu krzywdy nie zrobił, ale jak już wyłapie mandat to więcej nie będzie nawet nikomu zagrażał ;)
  • Odpowiedz