Wpis z mikrobloga

Wykop bawi, wykop uczy…

Wczoraj, z przypadkowego wpisu, dowiedziałem się, że jestem brudasem nie znającym higieny i śmierdzący gównem. Czemu? Bo nie zaznałem w życiu takiego wynalazku jak bidet ( ͡° ͜ʖ ͡°) I co ciekawe, opinie tą potwierdziło kilkadziesiąt plusów.

Pod jednym z wpisów rozegrała się gorąca dyskusja o tym, jak można nie montować bidetu w nowych damach czy mieszkaniach. Czytałem komentarze z pewnym zdziwieniem ponieważ… w życiu z bidetu nie korzystałem. Ba, w nowym domu nawet mi przez myśl nie przeszło montować takowy.

W moim domu nigdy nie było takiego wynalazku (a mieszkałem za dzieciaka w nowo wybudowanym, dużym więc miejsca było aż nadto), nikt z rodziny nie miał, ze znajomych chyba też albo jakieś pojedyncze przypadki. Wywodzę się ze środowiska brudasów czy to jakaś 'regionalny produkt'?

Czy jestem jedyny? Jakiś dziwny? Poyebany? Zapraszam do dyskusji ;)

#budujzwykopem #remontujzwykopem #mieszkanie #dom #pytanie #gownowpis
Pobierz ATAT-2 - Wykop bawi, wykop uczy… 

Wczoraj, z przypadkowego wpisu, dowiedziałem się...
źródło: comment_1651653402NuFQjo4jPCmvtmmviMZZ00.jpg

Bidet

  • Must have 39.4% (735)
  • Co to jest? 60.6% (1131)

Oddanych głosów: 1866

  • 119
@ATAT-2: od dzieciaka mam taką fazę, że po sranku muszę umyć tyłek, bo mam psychiczne uczucie brudnego dupska, choćbym papierem ściernym szlifowal, to nawet kropelka wody zmyje ze mnie ten ciężar. Nie mam bidetu, ani bidetki, korzystam z prysznica albo wanny, ale jak będę robił remont, albo się budował, to na pewno pomyślę o bidecie, albo bidetce. We Włoszech czy Hiszpanii must have w każdym kiblu a Polacy mają obsrane dupska
Krótka piłka: jak jesteś spocony po całym dniu to wycierasz sie papierem toaletowym czy raczej bierzesz prysznic? Dla mnie np. bidet to w tej chwili byłby must have.
Nie obchodzą mnie niepochlebne komentarze osób, które dupe myją raz wieczorem (albo i rzadziej) przed spaniem. Fajnie jakby takie osoby się jakoś też oznaczały, albo z własnej godności i szacunku do innych, nie podawały ludziom ręki. Nigdy nie wiadomo jakie bakterie mogą mieć na dłoni


@niochland: kurcze..
Ale to Ty nie wiesz, że po skorzystaniu z WC trzeba ręce umyć?
Jak się podmywasz to i tak na koniec ręce też trzeba?:p
No ale też jest inna sprawa.... nie tylko w bidecie można umyć dupkę. Noga na wannę lub zlew i myju myju. Ale faktycznie, dziwne ze nie jest uczone, aby myć się po każdej dwójce i jedynce.