Wpis z mikrobloga

Wykop pokonał Sebę i co osiągnął?

NIC ! a nawet pomógł takim osobą jak ci którzy zwerbowali Sebę ponieważ Seba stał się szkodliwy dla nich.

Tak naprawdę została pokonana osoba która w ogóle nie zagrażała nikomu swoim działaniem i wszyscy wiemy że nie byłby w stanie wciągnąć kogoś w to a jedynie ośmieszał całe towarzystwo.

Są w mediach społecznościowych inni bardziej niebezpieczni.

To tym innym uwierzył Seba i to oni wciągają w to naiwnych ludzi aby z nich wyciągać pieniądze.

Wykop zrobił dobrą robotę dla tego całego towarzystwa mlm, rozwojów osobistych i inwestycji online.

Pozdrawiam cieplutko!

#sebcel
Pobierz
źródło: comment_1651674263K7nOyDhDq4b8Kj7RZVk0uI.jpg
  • 8
@Cypionat: Myślę, że dzięki temu tagowi - z racji jego dość sporego rozrośnięcia - sporo osób mogło dowiedzieć się jakim gunwem jest ten cały "MLM".
Sebuś dostarczył rozrywki, śmiechu co nie miara oraz nauki - był perfekcyjną anty-reklamą i demonstracją, dlaczego nie warto wchodzić w takie "biznesy"
Poza tym, jest zbyt głupi, żeby z tego zrezygnować, on może jeszcze kilka lat w tym bagnie siedzieć, powstrzyma go dopiero komornik - przykre,
@Cypionat: jak to @ziuaxa napisał, Seba to idealne zbalansowanie wybujałego ego z bycia ofiarą MLM-ów.

Zresztą tag z tego co wiem był na długo przed BeOnline Team, ja do tagu zresztą dołaczyłem w tamtym okresie sprawdzić o co chodzi z fenomenem Seby. No i sam nie miałem może tragicznej w skutkach (bo jednak włączyłem szybko krytyczne myślenie) ale nieprzyjemną i krótką przygodę z MLM i tzw. afiliacją online (np. namawianie innych
Seba to idealne zbalansowanie wybujałego ego z bycia ofiarą MLM-ów.


@BKZGlamrap: To tylko w mediach społecznościowych.
Przecież widać że tam w życiu prywatnym jest "krzywda" psychiczna. Tak uważam.
Uważam też że dobrze byłoby piętnować na tagu tych którzy obiecują "sebie" gruszki na wierzbie.
@Cypionat ale uniwersum seby było dużo dużo przed tym jak wszedł w MLM.

JA osobiście żałuję, że nie znałem Sebastiana jak rozpoczynal swój kanał na youtubie 4 lata temu xD

Nikt tu nie chciał niszczyć Seby, my, spokojne wykopki nie jesteśmy od tego.. od tego żeby niszczyć srbe jest Jacek Wiśniowski (czy jak mu tam) i cała reszta BeOnlineTim Self Mastery Chairmans LTD.

My tu byliśmy (i jesteśmy) tylko po to, żeby