Wpis z mikrobloga

#perfumy w notino w pasażu grunwaldzkim wystawili elegancko davidoffy wszystkie, diesle wszystkie, montblanc individuel, wszystkie laliki, bentleye, polo i inne smrody. Przetestowałem w końcu montblanc individuel - obrzydliwe - joop homo light. Cool water intense - syntetyczny ambrowo cytrusowy kokosowo kremowy, w sumie nic ciekawego - cena = jakość. I Diesel Fuel For Life - delikatny, syntetycznie słodki, owocowy - nibymalinowy z psującą wszystko nutą anyżu. Żadnego nie polecam. Kolejne testy i profesjonalne recenzje jutro.
  • 7
@prodigium: Nie wiem jak Fuel for Life pachnie, ale od Diesla Only The Brave mi bardzo kiedyś pasował. Tylko ostatnio to go wąchałem z 10 lat temu ¯\_(ツ)_/¯ Jakby by go mieli, to poproszę o recenzję, bo sam nie mam go gdzie powąchać
montblanc individuel - obrzydliwe - joop homo light. Cool water intense - syntetyczny ambrowo cytrusowy kokosowo kremowy, w sumie nic ciekawego - cena = jakość. I Diesel Fuel For Life - delikatny, syntetycznie słodki, owocowy - nibymalinowy z psującą wszystko nutą anyżu.


@prodigium: dawno mi się nie odbiło rzygami przy czytaniu jakiegokolwiek tekstu, dzięki mirek