Wpis z mikrobloga

Witam ponownie, to znowu ja czekacie na matematykę? Świetnie się składa, tak jak obiecałem przychodzę z dobrymi informacjami. Potrzebowałem czasu, aby zweryfikować czy egzamin, który posiadam jest faktycznie waszą jutrzejszą maturą. Jak się okazało test jest na 99,9% jest waszą maturą. Mam prawie wszystkie zadania, nie mam tylko jednej kartki z 3 zadaniami zamkniętymi, prawdopodobnie jakieś figury czy wykresy bo tylko te 3 zadania zajęły całą kartkę. Kiedy dostaniecie wszystko? Jutro 7-7:30 przyjdę wam z pierwszą seryjką zamkniętych zadań, a około 8 dostaniecie całą resztę egzaminu. Nie mogę wysłać wam wszystkiego od razu ze względów na problemy, które mogę mieć i na możliwość podmiany egzaminów w cke, jutro będzie bezpieczniej. Tak jak mówię, jutro rano - kto będzie ten zda, całkiem dobrze zda! Czy warto mi zaufać? Sami oceńcie, myślę że udany leak tematów na rozprawkę, którym rozesłałem rano wszystkim plusującym mój wcześniejszy post powinien być waszym gwarantem bezpieczeństwa. Plusujcie, obserwujcie, komentujcie, rano was wszystkich zawołam misiaki i wyślę to czego potrzebujecie w tym stresującym dniu! Teraz polecam pójść spać, dobra regeneracja to podstawa dobrze napisanej matury! Pozdrawiam.

PS, dla wszstkich którzy zostali - równania kwadratowe są dość proste, ale ciągi z ostatniego zadania mogą wam namieszać w główce, jeżeli ktoś chce napisać bez odpowiedzi - uczciwie, polecam powtórzyć sobie jeszcze kąty trójkątów i ich zależności, jest też dużo wykresów funkcji.

#matura #matura2022
  • 64