Wpis z mikrobloga

@bartdziur: Tak, wiem jakie są limity prędkości na autostradach. I wiem też, że jak się pojedzie 10 więcej to korona z głowy nie spada ani się nie idzie do sztumu.

@pokpok: No blokowanie lewego pasa to patologia, tak samo zamulanie po zapaleniu zielonego światła (nie mówię o normalnym czasie na wbicie biegu i ruszenie). Ja też raczej się trzymam ograniczeń, ale prowadząc staram się nie ograniczać do czubka własnego nosa,
ma na celu pokazanie hipokryzji patokierowców, którzy za największą zbrodnię przeciwko ich wolności drogowej uważają blokowanie lewego pasa


@pokpok: Tylko że właśnie opisałeś siebie jako patokierowcę, któremu wydaje się, że jazda na limicie prędkości to jest cnota. Cały twój post dotyczy tego, że nie pojedziesz więcej niż jest limit i będziesz blokował ludzi jak chcesz bo ty jesteś na limicie.

Czy ty naprawdę nie widzisz, że sam opisujesz się jako typowego
@pokpok: Jak wyprzedzasz to wyprzedzaj. Ten co "jedzie 138" może nie mieć tempomatu i jego prędkość może się wahać +-3km/h, więc twój tempomat gówno da. Nie zapominaj, że wyprzedzanie musi być przeprowadzone sprawnie i tak by ruchu nie utrudniać: pord, art 24 pkt 1 pdp 1 więc jeśli wyprzedzając pojazd sprawiasz, że ktoś za tobą musi hamować, to tak, utrudniasz ruch. Jeżeli masz ciśnienie wisieć na lewym pasie przez 5 minut
Na tempomacie mam 140 km/h

mam na gps...


@pokpok: masz tempomat na gps? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale pomijając złośliwość to zgoda, to powinno być akceptowalną normą.

Jak chcesz #!$%@?ć lewym to #!$%@?, ale nie dziw się że ktoś jadący przepisowo cię przyblokuje. Ja tam zwykle przyspieszam jeżeli musiałbym kogoś przyblokować na dłużej, ale nie każdy musi i nie powinien mieć wtedy za każdym razem na plecach
a zbliża się nieoznakowany radiowóz i dostajesz mandat za przekroczenie prędkości XD


@secs: Przejechałem autostradami w życiu pewnie jakieś 60-90tys km i w życiu nie widziałem, żeby kogoś radiowóz tam zatrzymywał... A za przekroczenie prędkości o 10km to nawet policjanci z fotoradarem nie zatrzymują.

po prostu zmieniłem pas. Jak widzę samochód 50 metrów za mną, to nie muszę oceniać jego prędkości


@pokpok: Od początku wiedziałeś, że koleś jedzie za szybko