Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, gniazdo na głowie coraz większe. Kij już z zakolami, od środka głowy robi się nieciekawie. Przed lustrem centralnie pod światłem, widzę swoją glacę. Macie jakieś w miarę niedrogie sposoby na odrost włosów?
Przeszczep z dupy odpada.
Pomóżcie. (°°
#zakola #lysienie #kiciochpyta #modameska (pardon, ale szukam pomocy jakkolwiek)
  • 14
  • Odpowiedz
@Misiekkkk: najtańszym skutecznym sposobem jest finasteryd 5mg dzielony na 4

Wychodzi chyba 10 zł na miesiąc za wyhamowanie łysienia

Niestety ale nie ma żadnych magicznych sposobów. Tzn są, ale nie działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Misiekkkk: wyhamuje przyczynę łysienia

Odrost jest opcjonalny. Ogólnie kondycja włosów powinna się poprawić, szczególnie na koronie.

Dopóki nie sprobujesz przez 3 miechy nikt nie da gwarancji

Wyżej masz komentarz co stosować ale blokowanie DHT jest najważniejsze
  • Odpowiedz
@Misiekkkk: Miałem lekkie przerzedzenie i po Finie zarosło.
Ogólnie 90% ludzi widzi efekt Fina właśnie na gnieździe, zakola raczej mało komu cokolwiek się zmieniły.
W 3 miesiące czubek głowy mi tak zarósł ze lekarz u którego wykonywałem przeszczep zrezygnował na razie z czybka głowy, bo niczego nie widać.
  • Odpowiedz
@Swiec4: Ludzie dobie badają DHT, ale po co? Jak ktoś kto ma w normie będzie łysiał, a ktoś kto ma 2x normę będzie miał bujna czuprynę.
Tu chodzi o wrażliwość włosów na DHT co jest genetyczne, a zbijając DHT do niskich wartości włosy zakolaków są mniej na niego eksponowane.
  • Odpowiedz
@benkenobi1111: No raczej nie odrośnie więcej. Nic nie wyrasta z pustej skory, jak cebulki już wypadły to przepadło, jak miałeś wczesny etap miniaturyzacji czyli włosy były, ale były cienkie i bez koloru to właśnie to Fin przywrócił do normalności
  • Odpowiedz
@Darknes17: Myk jest taki, ze właśnie nie mam jakiejś tragedii, bo mam bardzo wczesne Norwood 3 Vertex na oko i na tym etapie dopiero pojawił się Fina. Wiec włosów na koronie mam w zminiaturyzowanej wersji sporo ( nawet na trichoskopii było widac) tylko coś niemrawo chcą się wzmacniać …
  • Odpowiedz