Wpis z mikrobloga

Dzień dziecka nastąpił!
Po nastu latach grania na pożyczonych albo darowanych sprzętach wreszcie dojrzałem do własnego zestawu.

Harfa Boga w przepięknym kolorze która upolowalem na OLX w dobrej kasie okazała się sprzętem jeszcze z Gitaresko więc podwójny wygryw

Spark 40 za jakieś 1100 nowka. Przyszedł w 3 dni.
Jeżu jaka to jest zajebista zabawka. Idzie tam ukręcić tyle fenomenalnych brzmień ze się to w głowie nie mieści.

Od paru dni ogrywam jak dziki i nie mogę wyjść z podziwu jak dobry to jest zestaw. Muszę jeszcze tylko trochę ogarnąć software żeby poprawić brzmienie. Daje za dużo sygnału z gitary i mam zbyt dużo brzydkich dźwięków ;) No i do doklejenia większa gałka głośności muzyki.

#chwalesie #gitara #gitaraelektryczna
pablosik - Dzień dziecka nastąpił!
Po nastu latach grania na pożyczonych albo darowan...

źródło: comment_1651834954P9MG3N35IB7adC6W4GMKeF.jpg

Pobierz
  • 12
@pablosik: Nie boisz się tak kłaść gitary bez żadnego stojaka? Czy tylko na potrzeby zdjęcia? Szkoda żeby się rozwaliła :P


@mowilemzewroce: Mi to bardziej szkoda tej ściany ;)

Tylko na potrzeby zdjęcia bo obecnie gitara cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem takiego jednego małego gościa wiec muszę chować po każdym użyciu
@pablosik: Jak się śmiga na tym Bentonie? Mam akustyka z HB i jest ekstra jak za te cenę (jedynie do podstrunnicy można się przyczepić). Niech służy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nasislike: W tych przedziałach gra faktycznie egzemplarz. Mi się trafiła sztuka po szlifie progów, z prostym gryfem i bez żadnej skazy. Jeśli chodzi o hardware to gitara dobrze stroi, menzura ustawiona, struny bliziutko progów, nie brumi
@pablosik: No siema, to ja Ci ją sprzedałem :D Nie spodziewałem się jej zobaczyć na wykopie.


@4517974: Haha, świat jest zdecydowanie malutkim miejscem. Dzięki Mirek za gitarę. Elegancki i zadbany sprzęt. Na pewno szybko go nie puszczę dalej. :)

Zmieniłeś na coś innego?
@pablosik: Tak, na kolejnego HB. Tak na prawdę to nigdy nie planowałem sprzedawać różowej, ale od dłuższego czasu polowałem na jakiś tani baryton. No i takowy się pojawił HB MR Modern Baritone. A że mam miejsce na 3 gitary, to jedna musiała odejść. To była szybka decyzja.