Wpis z mikrobloga

@autotesto @opinie

Wiem, że temat opinii o Autotesto wałkowany był już na mirko dziesiątki razy, ale przeglądając historię nie znalazłem w zasadzie żadnej merytorycznej opinii z ostatniego okresu. Praktycznie wszystko co dostępne w sieci w kwestii opinii o Autotesto pochodzi z przed dobrego roku albo i dalej, a jak wiadomo wiele mogło się przez ten czas zmienić. Bo o ile większość wpisów sprzed kilku lat jest pozytywna, to jednak aktualnych informacji brak. Dlatego jeśli korzystaliście w ostatnim czasie z Autotesto to pisze jak wygląda teraz sytuacja. Z góry dzięki mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
  • Odpowiedz
No dobra, ale co konkretnie chcesz wiedzieć? Ja korzystałem z pomocy autotesto niespełna dwa miesiące temu i generalnie jestem zadowolony, ale pewnie taka opinia ci nie wystarczy. Napisz mi tu albo na PW co chcesz wiedzieć, to opiszę ci ze szczegółami na ile będę potrafił.
  • Odpowiedz
@Moser: interesują mnie ogólne opinie o Autotesto, tj. terminowość, cennik, warunki współpracy, ale w szczególności kwestie dotyczące rzetelności raportu. Chciałbym wiedzieć, jak Autotesto pozycjonuje się względem konkurencji, bo szczerze mówiąc większego rozeznania nie robiłem w tej kwestii, a być może jest na rynku ktoś kto zrobi mi oględziny autka lepiej, szybciej, dokładniej, za mniejsze pieniądze, etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W wolnej chwili napiszę ci jak wyglądała moja współpraca z Autotesto. Teraz muszę do roboty wracać, bo w tym tygodniu nie mam zdalnego i właśnie PM się do mnie przyczepił, że na mirko siedzę zamiast pracować. Ogarnę ci tą opinię o autotesto, pewnie bo weekendzie bo sam wiesz jak to na weekend jest. Mam nadzieję, że temat nie jest bardzo pilny.
  • Odpowiedz
@Moser: spoko, nie ma ciśnienia, nic pilnego. W zasadzie to dopiero zacząłem się rozglądać za nowym autem i zanim znajdę coś wartościowego to pewnie przy obecnej sytuacji na rynku aut używanych trochę potrwa. Ale w mojej opinii warto mieć już ogarnięte wszystko, bo jak się trafi coś ciekawego, to zaraz będę wysyłać eksperta Autotesto albo z innej firmy, żeby mi sprzed nosa okazji ktoś nie zgarnął. Czekam w takim razie na
  • Odpowiedz
@damian-zych: no hejka. zacznę może od tego, że ze względu na wykonywaną pracę (nie będę się może wdawał w szczegóły), z usług autotesto korzystam średnio kilka razy w miesiącu, będzie ponad 20 raportów w roku i tak od dobrych kilku lat. zazwyczaj bierzemy pakiet standard, czasami jak wymaga tego sytuacja prestige, przeważnie ten standard wystarczy aby ocenić jakość auta. usługi autotesto zamawiamy w całej Polsce, ale głównie mazowieckie. w zależności od
  • Odpowiedz
@damian-zych: jeszcze tylko drobna uwaga mireczku. W pierwszym poście zamiast tagów # użyłeś opcji zawołania użytkownika tj. @ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DarioOo: co? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@damian-zych: chodzi mi o to, że w pierwszym poście zamiast użyć znacznika tagu # użyłeś znacznika przywołania użytkownika czyli @. Poprawnie powinno być #autotesto #opinie nie @autotesto @opinie. Mam nadzieję, żę tym
  • Odpowiedz
@damian-zych: Dodam jeszcze, że pierwszy raz korzystałem z usług autotesto prywatnie, jakoś dwa lata temu. Tyle, że wtedy nie bezpośrednio przez nich, ale przez autovendo. To jest chyba jakaś ich firma córka, czy coś w tym stylu, w każdym razie są powiązani jakoś biznesowo, bo jak zamawiasz auto przez autovendo, to eksperci od autotesto biorą udział w sprawdzaniu auta. Wtedy jeszcze tego nie wiedziałem, ale zakup też okazał się dobry ;)
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że pierwszy raz korzystałem z usług autotesto prywatnie, jakoś dwa lata temu. Tyle, że wtedy nie bezpośrednio przez nich, ale przez autovendo. To jest chyba jakaś ich firma córka, czy coś w tym stylu, w każdym razie są powiązani jakoś biznesowo, bo jak zamawiasz auto przez autovendo,


@DarioOo: W sumie to swego czasu też sciągałem przez nich auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprawdziłem i rzeczywiście
  • Odpowiedz
Dobrze, że powstał nowy wątek z opiniami o autotesto, bo przekopywanie się przez tamten było już trochę uciążliwe ;/, a że sam szukałem ostatnio jakiegoś cynku na ten temat to wiem co mówię (yummi) W każdym razie obiecałem mireczkom, że podzielę się swoimi spostrzeżeniami, bo ostatecznie zdecydowałem się na współpracę z autotesto i mimo początkowych obaw – nie żałuję.
Zasadniczo mimo czytania opinii o różnych firmach sprawdzających auta przed zakupem nie byłem
  • Odpowiedz
mój ziomeczek dorabia sobie jako ich ekspert. na samochodach zna się dobrze, często mi doradzał przy zakupie i zawsze trafnie. oczywiscie tych ekspertów mają znacznie więcej, ale jak są podobnego kalibru to możesz zaufać imo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mój ziomeczek dorabia sobie jako ich ekspert. na samochodach zna się dobrze, często mi doradzał przy zakupie i zawsze trafnie. oczywiscie tych ekspertów mają znacznie więcej, ale jak są podobnego kalibru to możesz zaufać imo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szustAK: brzmi ciekawie. Mógłbyś rozwinąć temat?
  • Odpowiedz
mój ziomeczek dorabia sobie jako ich ekspert. na samochodach zna się dobrze, często mi doradzał przy zakupie i zawsze trafnie. oczywiscie tych ekspertów mają znacznie więcej, ale jak są podobnego kalibru to możesz zaufać imo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szustAK: brzmi ciekawie. Mógłbyś rozwinąć temat?


@damian-zych: no ale co tu rozwijać? tak jak napisałem w mojej opinii, mam koleżkę, który dorabia sobie w autotesto jako ekspert.
  • Odpowiedz
@damian-zych: no ale co tu rozwijać? tak jak napisałem w mojej opinii, mam koleżkę, który dorabia sobie w autotesto jako ekspert. wygląda to tak, że na codzień pracuje sobie jako auto mechanik, a od czasu do czasu dostaje od autotesto zlecenie, żeby pojechać w takie i takie miejsce i przeprowadzić badanie auta.


@szustAK: tak z ciekawości dopytam. Oni w tym Autotesto jakoś weryfikują tych ekspertów, czy biorą każdego kto się
  • Odpowiedz