Wpis z mikrobloga

Zdaniem sądu "dorobek artystyczny" Beaty Kozidrak stanowi okoliczność łagodzącą
W środę Beata Kozidrak usłyszała wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu. Orzeczenie nie jest prawomocne. Prokuratura planuje odwołać się od wyroku, bo w jej ocenie kara okazała się "wyjątkowo łagodna". W sieci krąży uzasadnienie, w którym sąd analizuje dorobek artystyczny piosenkarki jako okoliczność łagodzącą. - wp.pl
Moja strona autorska: Galeria Widgeta
#kozidrak #beatakozidrak #prawo #wyrok #sedziowie #artystka #dorobekartystyczny
Pobierz
źródło: comment_1651906599oFig2IJX2SmUUSa8Ral24s.jpg
  • 118
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@pedros92: nie, ale wkład w społeczeństwo jako sposób prowadzenia życia ma znaczenie przy wymiarze kary. Miałem raz jednego dziadka 90 letniego który prowadził pod wpływem. Totalnie mu się poplatało, dzieci mu nawet kluczyki schowały a jednak udało mu się znaleźć. Uderzył w lampę uliczna. Tak został zatrzymany. Wyrok? Brak udało się warunkowo umorzyć postępowanie. Sąd w ustnych motywach wskazywał że dziadek ma 90 lat i pustą kartę karna a więc nie
@budus2: Ale ja znam ten artykuł, w przeciwieństwie do ciebie.
Najpierw piszesz

dobrze udokumentowaną recydywą.

a teraz nagle już się z tego wycofujesz?

Wcześniej też pisałeś, że art. 174 KK jest odpowiedni bo

#!$%@?ł z nieodpowiedzialną prędkością przez miasto.

i też szybciutko się z tego wycofałeś.

Miotasz się rzucając gównem na prawo i lewo licząc że coś się przylepi. Poczytaj przy jakich przewinieniach stosuje się art. 174 KK i dopiero się
@Mandarex: ale dlaczego ja mam to znać? To jest rola sędziego. Jacyś geniusze porównują to do zwykłych Kowalskich i mówią że kara surowa. Śmieszy mnie to. Odrobi sobie 2 koncertami. Kara musi być dotkliwa przede wszystkim, więc zasądzanie takiej Kozidrak byłoby żałosne.
ale dlaczego ja mam to znać? To jest rola sędziego


@anttrza: Więc w jaki sposób jesteś w stanie obiektywnie stwierdzić, że zasądzona kwota jest nieodpowiednia?

@budus2: Po pierwsze, art. 174 KK nie mówi o sprowadzaniu bezpośredniego niebezpieczeństwa na innych uczestników ruchu tylko o stworzeniu katastrofy w ruchu lądowym, ogromna różnica, przez co znów pokazujesz że nie masz pojęcia o czym mówisz.

Po drugie, nie, nie jest.
Więc w jaki sposób jesteś w stanie obiektywnie stwierdzić, że zasądzona kwota jest nieodpowiednia?


@Mandarex: nie jestem. Przecież nigdzie tak nie stwierdziłem. Koniec dyskusji z mojej strony, bo czuję się jakbym z jakimś dzieckiem rozmawiał.