Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie do ludzi którzy mają/mieli psich seniorów.
Mój pies (samiec) się coraz bardziej starzeje, ostatnio doszło podsikiwanie się, na tyle mocne, że zacząłem kupować pieluchy (z trixie jak na załączonym obrazku).
Najtaniej znalazłem je na allegro (12 sztuk - 29.99 zł). Konkurencja nie wiele tańsza, a z tych Trixie jesteśmy zadowoleni, więc postanowiłem na razie nie eksperymentować. Jeszcze za nim mocniej się podsikiwał, zakładałem mu majtki, też z Trixie, z wymienialnymi wkładami, ale teraz niestety już całe przemakają.

I tutaj pytanie, macie jakieś rady które pozwolą nie zrujnować się finansowo tymi pieluchami? Np. jakieś pieluchy wielokrotnego użytku które sprawdziliście i jesteście w stanie polecić?

#kiciochpyta
#psy
Slowo - Hej, pytanie do ludzi którzy mają/mieli psich seniorów.
Mój pies (samiec) si...

źródło: comment_1651919521RDR3PWwOeQJBRVPb42KI2e.jpg

Pobierz
  • 4
@Slowo: kup zwykłe gacie damskie materiałowe, to na ogół fajne figi z szerszą gumką, są mocno rozciągliwe, a mało cisną, utnij po bokach, nałóż na psa, zrób prowizoryczne supełki tam gdzie obwód będzie pasował, markerem ogon, a potem zdejmij i zrób porządne supły, dziurę na ogon, można potem wklejać podpaski albo nawet jakies wkładki pampersowe pociąć