Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam takie traumy, poczucie wstydu, fobię społeczną, cielesne zaburzenie dysmorficzne że dalej nie umówiłem się na wizytę do psychiatry, zwlekam wiele lat, miałem to zrobić tydzień temu... Muszę iść do sklepu po jedzenie, panicznie się boję, po prostu chciałbym pelerynę niewidkę albo leki od psychiatry, wpadam w panikę gdy na ulicy ktoś koło mnie przechodzi, jak widzę kogoś w oddali to zaczyna się negatywna fala emocji, tortury psychiczne. Była zima, to chodziłem wieczorem, było wszędzie ciemno, do tego maski, teraz jest tragedia, sklep do 22 a ludzi o 20-21 dalej pełno, i nie jest ciemno. W głowie kłebią się negatywne myśli. Receptomaty odrzucają wnioski, przez brak aktualnych badań, jakiegoś potwierdzenia, to wszystko jest takie #!$%@?.

#depresja #psychiatria #przegryw ##!$%@? #samobojstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627676f52b9781a9a24b1d96
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem dobrze co przechodzisz. Mi też wyjście z domu sprawia olbrzymie trudności. Przez zimę miałem dokładnie taka sama strategie gdy wychodziłem. Odkąd wiosna przyszła trudno jest mi się przestawić, ale zmuszam się do wychodzenia żeby nie zdziczeć do reszty.

Jeśli mogę coś radzić to nie zwlekaj z wizytą u psychiatry.
Skoro postanowiłeś iść to idź. Nie przekładaj tego tylko bierz telefon, umawiaj się i idź najszybciej jak to będzie możliwe.
OP: @Kot_prezesa07: przez telefon nie dałbym rady, co dopiero skype z kamerką, nikt nie przyjmuje drogą mailową, co jest chore bo opierają swoje diagnozy jedynie na słowach pacjenta. Nie wiem... Najchętniej spróbował bym na receptomat albo erecepta chociaż tu chyba nie mają psychiatrów, a na receptomacie jest to dziwnie zrobione, jest tylko depresja do zaznaczenia, nie ma wyszczególnionych zaburzeń lękowych. Tam powinny być kategorie psychiatra, endokrynolog, a nie niedoczynność tarczycy,
Przez e-mail nie da rady. Musisz się przełamać tak jak do wyjścia po zakupy. Opłaci się bo dostaniesz pomoc i powoli zaczniesz wracać do normalnego funkcjonowania. Pamiętaj, że psychiatra nie będzie Cię oceniać.
OP: > raczej u ciebie cud jest potrzebny bo ty sam siebie próbujesz wyeliminować z życia. Tobie potrzebny jest szpital psychiatryczny a nie kontakt przez e-mail.

@sberatel: to idź w takim stanie do szpitala w którym śpisz razem z 10 innymi pacjentami, a nie czekaj ty nie wiesz co to za stan, i co to za sytuacja.
Idź do szpitala w którym >95% czasu to czas zmarnowany na leżeniu w