Wpis z mikrobloga

Witajcie na moim kanale dzisiaj pokażę wam jak zrobić niedzielne śniadanie dla jednej osoby które smakuje jak restarłacyjne. Nie potrzebujecie kobity, ani matki, sami o siebie zadbajcie. Zupa czostkowa jest wiadomo pożywna i zdrowa, natomiast potrzebuje paru dodatków żeby to zjeść bo psu spod ogona nie wypadłeś i szanuj się człowieku, a więc:

- zupka chińsko-polska marki Amino czostkowa
- po kolei od prawej: majeranek, ok. łyżeczka bo jest to wporzo bylina.
- czostku w tej zupie dali co kot napłakał, jeszcze takiego sztucznego w proszku, ani w morde nie pali ani nic, dlatego bierzesz ząbek czosnku i ścierasz na najdrobniejszej tarce jaką masz (jak nie masz to spróbuj o pięty)
- krzanu mi daj pod te zupke (ostrożnie)

Uwaga teraz ważne: zdejmuj zawsze folię z zupki. Potem mieszasz wszystkie składniki tj, kluski, proszek zupotwórczy oraz dodatki wymienione wyżej. Zalewasz wodą ale nie jak debil bez rozumu, tylko zawsze kapkę wody mniej wlej niż piszą, bo rozwodniona to może być biegunka a nie zupa.

Mieszasz w dowolnym kierunku łyżką, czekasz 5 minut aż się przegryzie i zjadasz. Wiadomo, co to zupka na chłopa. Dlatego w tle czeka na pieczenie tost z kajzerki, który zostanie posmarowany dla smaku majonezem, ale o tym już w następnym odcinku, bo jeszcze na obiad muszę coś wyczarować z mrożonych pierogów, parówek i cebuli.

Na dziś to tyle, smacznego. subskrybuj i zostaw łapkę w górę, jeśli chciałbyś zostać moim donejtorem i wspomóc zakup składników to zapraszam tutaj https://tipply.pl/u/tavarish_piesov niestety zdjęć rozklapiochy nie prześlę bo nie mam, chyba, że z neta chcesz.

#gotujzwykopem #arcybebech #gotowanie #sniadanie #jedzenie #jedzzwykopem
TavarishPiesov - Witajcie na moim kanale dzisiaj pokażę wam jak zrobić niedzielne śni...

źródło: comment_1651999897vrMoRYuNZqz1gqPQcoBjIr.jpg

Pobierz
  • 30
@TavarishPiesov: Coś chyba nie wyszło mi, po zalaniu Żywcem Zdrój mocno gazowanym (ofc dla poniesienia jeszcze bardziej walorów smakowych) i poczekaniu, kluski są twarde :(
Jakiej wody użyłeś? Źródlanej, mineralnej, kranowej?