Wpis z mikrobloga

@KromkaMistrz: tam chyba nie ma źródła, woda ot tak se stoi
@DzonySiara: https://www.facebook.com/JRG4Krakow/posts/370912685079821

Kraków ul. Twardowskiego (Zakrzówek)
Nocny wyjazd zastępu wodnego do 2 osób, które spadły z dużej wysokości do wody.
Po przyjeździe okazało się, że jedna osoba wpadła do wody, a druga spadła na półkę skalną i znajduje się na wysokości około 10 m,
dlatego zadysponowano również na miejsce grupę wysokościową z JRG 3 Kraków, która za pomocą specjalistycznego
@DzonySiara: To nie kwestia imprezowania, a indolencji intelektualnej społeczeństwa. Gdyby ludzie zachowywali się rozsądnie to prawo/miasto nie zakazywałoby picia w plenerze. Tylko większość społeczeństwa to bydło, które się zachować nie potrafi i po jednym sezonie Zakrzówek wygląda jak wysypisko śmieci i takie sytuacje się zdarzają. A każda taka sytuacja to kolejny powód żeby postawić tam 3 metrowy płot i monitoring.
@Matemit: zakaz picia w miejscu publicznym jest bez sensu.
Powinno być jak przed 2001rokiem. Dozwolone picie wszędzie.
Robisz chlew? 997, mandacik i tyle. Dowalili by paru patusom po kilka tysi, albo wzięli na 48h o suchym chlebie i na następny raz by bardziej zwracali na porządek.
Rozwiązania są tak banalnie proste, ale po co.
Dajcie ludziom wolność. Kulturalny człowiek wie jak ma się zachować, też piję od czasu do czasu w
@goferek: byłem tam po raz pierwszy w poniedziałek popołudniem, ładnie, ale nie zabrakło już wtedy głośnych ludzi (tak spokojnie było ich słychać na drugim brzegu)
@WinstonWolf: Chyba nie do mnie to :P Skoro jestem za picie publicznym :P Z domu wychodze i sobie chwalę.
W Budapeszcie bardzo mi się podobało jak z kumplami piliśmy piwo na ławeczce w parku i nie musieliśmy się bac o mandat :P
Mam problem z osobami które syfią albo źle się zachowują to czy piją/ćpają nie ma znaczenia.
Ja po narkotykach umiem się zachować, tylko siię śmieję a śmiech to zdrowie.
@rolnik_wykopowy: typie jak uważasz że zażywanie substancji psychoaktywnych to jest zwykła rozrywka czy spędzanie czasu to może powienieneś odwiedzić jakiegoś eksperta od uzależnień. Poza tym nie rozumiem twojego odniesienia? Co takiego jest specjalnego w fame mma i anime, że się o nie zesrałeś(beka, że aby mi odpowiedzieć przeszukiwałeś moje posty ahhaha, 0 mysli erystycznej, wracaj do szkoły noobie)? czemu nie oglądanie seriali, sranie, jedzenie, chodzenie, praca? jakakolwiek inna normalna aktywność, która
@rolnik_wykopowy: nie ma czegoś takiego jak gówno rozrywka. Jako osoba nie myśląca jak robak twojego pokroju mam beke z tych pseudointelientów jak ty co staraja sie wydzielic jedyna slusza granice miedzy "dobrem" a "złem", bedac totalnymi hipokrytami.

Od dziecka mój mózg działał na większych obrotach niz te do których twój kiedykolwiek mógł dojść.

Wracaj do nory, nawet jak jesteś głupi i stary to zamiast wierzyć naiwnie, że jestes po "dobrej stronie"
@goferek w sumie mieli cholerne szczęście że ktoś zadzwonił po pomoc. Równie dobrze ten na półce mógł tam umierać parę dni, a ten w wodzie się utopić wypłynął by po tygodniu ( ͡ ͜ʖ ͡)