Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

powaga argumentu jest taka, ze dawna ja straciliście xD


@yhbgrobdoivbvwamsv: typowy kierowca, wujek z wąsem, nauczyciel drogowy :)

@Pan_Slon: No tak i do tego klasyczny pedalarz po 50tce, otyły w za ciasnym lateksie.
Ale przecież wszyscy jak wyglada typowy pedalarz xD
To jak tam, kodeks ruchu drogowego obowiązuje zawsze czy tylko kiedy sobie wybierasz?
  • Odpowiedz
  • 1
@Wojownikprzeklety nie wiem gdybym ja był pedalarzem na ulicy i by na mnie czterokołowiec darł jape to bym mu mówił jakieś gó#!$%@? w stylu przestań drzeć te jape bo masz większe zużycie tlenu niż twój kaszlak albo że jemu powinni sądownie nakazać sobie przykleic zielony listek na czole i nosić przez 2 lata bo tak #!$%@? jeździ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wycu91: @I_am_the_liquor: No tak, ale spróbujcie pedalarzowi przejść przez ścieżkę jako pieszy, to dopiero zobaczycie co to frustracja.
Jeśli komuś coś przeszkadza, to pedalarzom wszystko wokół...
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: Ogólnie ludzie nie dorośli do tego by mieć jakiekolwiek pojazdy. Tydzień temu jakiś szeryf mało klaksona nie wystrzelił, bo nie chciałem wymusić a jemu się spieszyło.(Staliśmy dosłownie 30 sec na podporządkowanej a z przeciwka jechał sznur samochodów.) Choć chyba nie za bardzo bo później miał czas wyprzedzać wygrażać i hamować ruch (do momentu kiedy się nie zatrzymaliśmy na światłach bo wtedy to flet się już nawet nie popatrzył ( ͡
  • Odpowiedz
kierowcy nie lubią rowerzystów, motocyklistów, pieszych, tirowców, autobusiarzy i innych kierowców osobówek też nie lubią.


@I_am_the_liquor: mi piesi nie przeszkadzaja, tirowcy ktorzy nie sa #!$%@? i nie sraja do zwira tez sa dobrymi kompanami do drogi bo cie ostrzega przed psiarnia w krzakach czy wpuszcza na lewoskrecie, do autobusiarzy nigdy zadnego zarzutu nie mialem, motocyklisci tak samo - widze w lusterku to sie odsune, puszcze go i lwg, #!$%@? za nim
  • Odpowiedz
Ile wypadków powodują rowerzyści, a ile kierowcy?


@polskimurarzpl: Ilu jest rowerzystów proporcjonalnie? Jakie duże robią krzywdy?
Bo chyba są to małe liczby, więc i ludzie nie zgłaszają wypadków, a sam widziałem jeden jak wjechał w pieszego na przejściu i sobie odjechał. Także ani nie dogonisz, ani nie zidentyfikujesz i nie ma jak zgłosić wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura: Na kilkanaście spotkań z takimi pajacami, 90% z nich od razu reagowało nieuzasadnioną agresją, wściekłością i chęcią bójki za samo kulturalne zwrócenie uwagi (jeden typ nawet zaczął się na środku ulicy rozbierać z tych swoich obcisłych gaci). To jest jakiś inny stan umysłu.
  • Odpowiedz
ja tu memik wrzuciłem żeby się podzielić czymś do pośmieszkowania a się dyskusja rozwinęła xD to jest chyba zasada że jeśli mem w jakiś sposób dotyka jakiejś grupy która ciągle jest niezrozumiana i głównie szykanowana w całym zbiorze innych grup które dotyczą tego samego (nawet tak leciutko ) to od razu czują potrzebę odpowiadania na to i biorą ten mój mem tak stuprocentowo poważnie tak samo z kaczką korwinem miałem


@postrachNocnegoSzczura:
  • Odpowiedz
Codziennie spotykam takiego pedalarza przez duże P.

Jest ścieżka rowerowa z asfaltu obok drogi, godzina 6.35 gość jedzie główna droga którą przez 2km ma linie ciągła i w uj zakrętów.
Dzięki temu blokuje całą drogę przelotową i robi korki na 2-3 km.

Już nawet Szwajcarzy go zatrzymywali i pytali czego nie może jechać ścieżką bo blokuje cały ruch xd
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura: dajcie już wszyscy #!$%@? spokój. Co tydzień będą te walki samochdoziarze-rowerzysci? Traktujcie po prostu miasto ulice ścieżkę rowerową i chodnik jak dżungle. Do każdego trzeba miec ograniczone zaufanie. Jeśli nie umiecie tego robić jeżdżąc samochodem lub rowerem to zwolnijcie. Ludzie popełniają błędy lub naginają przepisy i tak zawsze będzie. Prawo może być po naszej stronie ale jak kogoś zabijemy to i tak #!$%@? w to.

Więcej, #!$%@?, wyrozumiałości i życzliwości
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura: z takiej jazdy się wyrasta, przynajmniej większość wyrasta i rozumie, że jadać szosą nie są jakimiś superbohaterami i nie są ponad prawem i przepisami drogowymi, choć jak śledzę wykop to nadal się zdarzają tacy co się chwalą, że zjeżdżali wąską wiejską drużką 80 km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@G0lomp: wymuszenie, zajechanie drogi może, bo to kwestia nieuwagi ale np. wyprzedzanie na podwójnej, #!$%@?, parkowanie gdzie popadnie? Takie rzeczy już się nie zdarzają przez przypadek.
  • Odpowiedz