Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć jakoś sensownie fenomen Kuby?
Zastanawiałam się co takiego ciągnie kobiety w Jego stronę, jestem tym naprawdę szczerze zdziwiona, bo jak dla mnie nie ujmuje charakterem, inteligencja, ani nie nadrabia wygladem.
Pewnie gdyby ktoś spytał Oliwkę czy Domi o wyobrażenie idealnego partnera to pierwszymi wyborami byłoby ‚szczery, lojalny, żeby mnie szanował’ - wobec tego skąd pomysł na Kubę? Dlaczego kobiety to sobie robią?
#hotelparadise
  • 11
@Kobieteria: materiał na męża to z niego żaden w tej chwili. Może kiedyś dorośnie, a może nie, bo i po co jak i tak panny wskakują mu do łóżka pomimo braku starań z jego strony. Ja, jako widz go lubię, bo lubię ludzi z poczuciem humoru, a on go ma i śmieszą mnie jego żarty. No i tak ładnie mówi po hiszpańsku:) Jako kumpel do żartowania - tak, jako kandydat na
@Kobieteria: fenomen Kuby zawarty jest w fenomenie kobiet które do niego uderzają lub uderzały - ja bym poszukał cech wspólnych u dziewczyn jak Marika, Oliwka i Domi - odrobina atencji u nieźle zbudowanego chłopaka i nóżki miękną. Ja bym nie patrzył w kierunku co takiego fajnego Zdzir posiada, a co powoduje o konkretnych dziewczyn to że zwracają na niego uwagę - wesoły imprezowicz i tyle:)
@Kobieteria: A ja moze pojade zbyt psychologicznie ale zauwazam tez to w swoim otoczeniu. Sa kobiety ktore #!$%@? sie i tkwia przy 'bad boyach', wiecznych chlopcach. Deklaruja ze chca szacunku i szczerej milosci a wybaczaja, godza sie na wiele i kompletnie nie szanuja. Paradoks ale czesto przyczyna tkwi we wzorcu milosci jaki wyniosly z dziecinstwa. Jesli cos bylo nie tak w relacji ojciec corka albo tego ojca nie bylo albo traktowal
@Kobieteria: Pewnie narcyz tak jak większość kobiet z ciężkich rodzin ciągnie do takich egoistów, Domi straciła ojca jak była mała, Oliwia mówiła, że zawsze freaków przyciąga, one zwyczajnie zostały napiętnowane wbrew swojej woli i dlatego drapieżcy nad nimi krążą, są słabe, kobieta musi być naprawę silna, niezależna, asertywna, stawiająca granice aby takich dupków szybko wyjaśniać a dla kobiet po przejściach taki facet jest uzależniający, bo na takich samych schematach się wychowały:
@ufok999: Czy czują się dobrze nie stawiałabym takich twierdzeń ale napewno uważają, że tylko na to zasługują, bo nic innego nie znają, czują się gorsze i przez takich facetów nie mogą z tego poczucia wyjść bo oni je w nim utwierdzają. To bardzo trudna sytuacja i wiele kobiet niszczy sobie przez to życie.
@Kobieteria: jest jedynym facetem tam który nieżle nawija makaron na uszy ,ma total luz,nie zamula,nie robi za gwiazdę,
do tego potrafi bajerować ( ͡° ͜ʖ ͡°), a dobry bajer to krótka droga do celu