Wpis z mikrobloga

@onehandedbandit: żadne słuchawki nie dadzą Ci efektu Dolby atmos. Do Dolby kupuje się zestaw kina domowego, przerabiałem przy budowaniu TV z blu ray pod 4/8K właśnie z Dolby atmos.

Słuchawki zagrają ci co najwyżej poprawny dźwięk 2.1, nieważne ile komór ktoś tam nawciska albo sprzeda jako 7.1
które w słuchawkach ma mizerny efekt.

Musiałbyś słuchawki podłączyć pod DACa żeby tego atmosa wykorzystać.

Szkoda marnować kasy na słuchawki za 400+ zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czabiii: możliwe że lepiej, zależy mi jedynie na efekcie w jakości dźwięku, i nie wydaniu przy okazji milionów monet na jakieś przereklamowane, uber-gejmingowe designerskie słuchawy. I na zrobieniu jak najlepszego użytku z dolby, co naturalnie było słyszalne na moich dotychczasowych słuchawkach, jednak może jakis model robi z tego użytek lepszy niż inne. Nieobecność przewodu nie ma jednak dla mnie znaczenia w przypadku słuchawek, które mogę podpiąć do pada, tak po prawdzie
  • Odpowiedz
@onehandedbandit bierz headset xboxa z dolby atmos i nie słuchaj audiofili. Ten equalizer z dolby robi roznice i warto to posiadać jak na konsolowe warunki. Z Argentyny klucz wyjdzie taniej niż mała pizza.
  • Odpowiedz
@MADxMIKE: audiofilii bo ktoś próbuje wytłumaczyć że kupujesz gowno w złotym papierku i korzystasz może z 10% atmos? X D Daruj sobie.
Equalizer z atmos zrobi to samo co porzadny DAC, ba DAC da więcej wrażeń.
  • Odpowiedz
@onehandedbandit: ogólnie samego Dolby Atmos for headphones kupisz za 14 zł przez argentynskiego vpna, więc nie szukałbym na siłę słuchawek, które dają dostęp w zestawie. Ja mam tanie ISK HP-580 i efekt jest zauważalny w grach, które to obsługują (na razie testowałem w Halo).
  • Odpowiedz
@MADxMIKE: Gościu, polecasz Equalizer z zestawu xboksowego który ma premium cenę na poziomie razera X. D. D D To już pokazuje twój mizerny poziom.
  • Odpowiedz