Wpis z mikrobloga

Mireczki mam klimatyzację w mieszkaniu, jedna jednostka wewnętrzna, model to Gree Lomo Luxury
https://aero7.pl/klimatyzator/gree-lomo-luxury-plus?variant_id=1182 i problem jest taki, że w ogóle olewa jaką tempaturę ustawię. Czy 23 czy 24, zawsze chłodzi do 21 i dalej (wyłączam bo już za zimno), do tego miałem powiedziane, że jednostka zewnętrzna na balkonie jak już sobie schłodzi do temperatury docelowej to będzie cicho chodziła, a ten wiatrak na balkonie dalej naparza na maksa. Co robic? :/ Klima była montowana miesiąc temu, niedawno dopiero zacząłem używać.

@Xargo1?
#klimatyzacja #mieszkanie #pytanie
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nick230: @nick230: klima mierzy temperaturę na zasysie przed wymiennikiem, czyli w górnej części, pod sufitem. Agregat będzie pracował, dopóki nie osiągnie zadanej temperatury. W lomo powinieneś mieć funkcję i feel lub podobną (rysunek człowieka na pilocie? - nie pamiętam dokładnie), wtedy to pilot mierzy temperaturę i co jakiś czas wysyła ją do klimatyzatora (ważne - nadawanie jest przez podczerwień, pilot musi być skierowany w stronę urządzenia). To powinno pomóc na