Wpis z mikrobloga

Za tydzień planuję sobie strzelić weekendową przejażdżkę na #motocykle do #karpacz czyli w sumie chyba to się nazywa #dolnyslask no i pytanie do mireczków - znacie jakieś fajne propozycje / miejscówki żeby sobota fajnie na moto minęła? W planach w mam pojechanie stamtąd do #czechy na piekielnedoly. Wyjazd przez Szklarską i po drodze Harahov a powrót najkrótszą drogą do polski. Może jest coś jeszcze tam w czechach po drodze do obczajenia? Albo w okolicach właśnie #szklarskaporeba albo #legnica czy te rejony?
  • 10
@kefas_safek: Na piekielnych fajnie zostac na noc.

Fajnie se motorem do baru po piwo pojechac.
Teraz sie chyba cos zmienilo, ale kiedys za darmo bylo. A to dobra cena.

Jak nie byles to sciezka w Koronach Drzew

https://g.page/stezkakorunamistromukrkonose?share

A jak masz mozliwosc to Jedz sobie przez Zlote Hory - mega tam jest. Co prawda dalej, ale trasy dla mnie bezkonkurencyjne jesli chodzi o Czechy
Tym bardziej ,ze tam niedlugo otwieraja (juz
@bigger: nie no to co napisałeś to zdecydowanie nie ta strona Czech. Moje ostatnie doświadczenia z Czechami są takie, że było bardzo męcząco i powoli i kupę czasu tam "straciłem" więc wolałbym raczej nie robić objazdu po całym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko bardziej po drodze lub delikatnie zbaczać z trasy. To co zaproponowałeś jest 200km od piekielnych dołów ;)
@kefas_safek: po drodze to na Jested sobie wjedź. Najbardziej charakterystyczna góra nad Libercem. Zamek we Frydlancie też spoko, bardziej górsko to trasa od Liberca do Bedrichova - piękne leśne widoczki. Zapora wodna na zbiorniku Sous, potem wioska Jizerka albo chata Smedava.