Wpis z mikrobloga

@Moloch99: hej, mam jeszcze jedną sprawę - co myślisz o tym, żeby w rozszerzeniu oprócz pokazywania liczby nowych powiadomień dać opcję wyświetlania np. liczby "płomyków", które są aktualnie na głównej, albo innych ważnych dla wykopu rzeczy. Przyszło mi to do głowy bo, nie dostaję aż tak dużo powiadomień, a często dzieje się na wykopie coś ważnego i dowiaduję się o tym dopiero po kilka godzinach/dniach.
  • 2
@qbawolny: Zastanawiałem się nad tym co napisałeś - Z płomykami to może być dobry pomysł. Nie wiem, jak z ważnymi rzeczami, ale może dałoby się ustawić powiadamianie o wykopach, które pojawiły się na głównej i mają już powyżej jakiejś liczby wykopów (np. 400-500). Dobrze byłoby to wszystko móc konfigurować w opcjach, tak aby każdy mógł włączyć ulubione ustawienia. Takie są propozycje z mojej strony :)
Dzięki za odpowiedź - właśnie jestem w trakcie robienia strony z opcjami ;) wymyśliłem jeszcze kilka funkcji - automatyczne odświeżanie wykopów i komentarzy gdy przeglądasz normalnie w przeglądarce - fajnie wygląda śledzenie komentarzy "na żywo", pogląd komentarzy do znaleziska w popupie - jak wejdę na jakąś stronę to chciałbym szybka przeczytać co ludzie napisali na ten temat