Wpis z mikrobloga

dostałem to na co czekałem tyle dni, moja pierwsza osobista #wykopaczka. Koperta z bąbelkami więc szybki ruch ręką i otwarta. Patrze i nie wierze, pierwsze skojarzenie no chyba ktoś sobie szufladę posprzątał. List na kartce z kalendarze no pomysł dobry ale gra z CD-Action z grudnia 2012 dobrze użytkowana i zdezelowane turbo okulary i ani grama słodyczy no po prostu smutłem :( Niestety mirek sie nie popisał wiec nie wiem od kogo to dostałem. aa Dzięki nieznajomy mirasku :*

a wygląda to mniej wiecej tak:

#wykopoczta
dzidzi06 - dostałem to na co czekałem tyle dni, moja pierwsza osobista #wykopaczka. K...

źródło: comment_8CX3ePa221HioQgS91e4c4FO98CC955R.jpg

Pobierz
  • 54
@dzidzi06: Wreszcie ktoś szczerze napisał negatywne zdanie o wypokpaczce. Jeszcze by brakowało tego bys pisał "KOCHANY MIRKU, OD ZAWSZE MARZYŁEM O STAREJ GRZE Z SIDI EKSZYN - WYDANIE 2012 - ORAZ O OKULARACH Z POPRZEDNIEJ DEKADY. WYGRAŁEM WYKOPOCZTE!!1dwa1". ;_;

Co do paczki... :< . Wydaje mi się, ze zasady weryfikacji zdjęć paczek na następną Wykopoczte powinny sie zmienic. :l
@jantarka: @sniegi: No dobra macie rację jednak. To moja pierwsza edycja i paczki jeszcze nie otrzymałem, więc nie do końca wiem, czy czuć w niej ducha świątecznego. Zanim wziąłem udział, ja faktycznie myślałem, że to zabawa, w której ludzie będą wymyślać różne śmieszne rzeczy, a najważniejszy będzie list, a takich paczek jak ta będzie dużo. Okazało się jednak, że tu ten duch się faktycznie liczy i ktoś kto wysyłał mógł