Wpis z mikrobloga

Wciąż mnie zastanawia: gdzie wolumen? Od co najmniej 2-3 tygodni takie mierne obroty są że te zmiany kursu nie są jakieś bardzo znaczące. Taki boczniak co może sugerować? Uklepywanie dna i wchodzenie w akumulacje?
#jsw #gielda
  • 6
@KQQQ: jak dla mnie najważniejsza jest siła względem wig20 (spada duzo mniej niz reszta indeksu) i to że coraz bliżej ustania importu węgla z Rosji - w obecnej sytuacji ten boczniak to prawie jak wzrosty. Ale co ja tam wiem, obiektywny nie moge byc bo nie ukrywam że holduje do ~90 gdzie sprzedam połowę na 100% zysku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KQQQ: To ja na 34 uśredniłem to co wszedłem w listopadzie w okolicach 50+ i mi wyszła trochę ponad 40 średnia cena. Holduje aż dobije do 100% zysku gdzie sprzedam połowę (reszta zostaje na wieki wieków), jak nigdy nie dobije do 90 to holduje w nieskończoność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KQQQ: WIG się walił, a tu wszyscy czekają na raporty, w dodatku wygląda na to, że Q2 i Q3 zaskoczą pozytywnie, więc to raczej gra na przeczekanie bessy (która zwykle trwa od miesiąca do kilku miesięcy).

Sądząc po arkuszu zleceń, to większość transakcji chyba robili animatorzy i fundusze, czasami się ktoś wykruszył, czasami ktoś wszedł, ale w nieskończoność dołować się nie da, bo to też kosztuje.
Po wczorajszej akcji z TKO