Wpis z mikrobloga

Klamka zapadła, moment w którym mógłbym jeszcze wyjść na prostą przeminął. Okres szkolny przeminął, czas w którym kształtowała się osobowość, nabywało się doświadczenie w obyciu z ludźmi, przeżywało się przyjaźnie, przeżywało zauroczenia, nastoletnią miłość, żyło się pełnią życia i cieszyło z uroków młodości. Ja z tego okresu wyszedłem bez znajomych, bez relacji miłosnych, bez perspektyw na życie, a wszedłem w okres dorosły nadal mieszkając z rodzicami, rzucając studia tak szybko jak je zacząłem, kończąc z ciężką pracą na budowie. Przez większość kobiet zapewne nie jestem uznawany za człowieka. Jeszcze kilka lat i chyba ostał mi się ino sznur
#przegryw #depresja
  • 17
@abuknikt: jaki wiek? Ja w okresie edukacji nauczyłem się jedynie co to praca bo zaczynając technikum cały czas dorabiałem na weekendy dość dlugie zmiany, związek miałem jeden ale w ostateczności przez ten związek nq stałe straciłem chęć do relacji z kobietami, w prscy jako tako z ludźmi mi idzie ale jeśli chodzi o personalne relacje to jestem w tym do kitu plus rodzice wyzywają mnie od nieudaczników a z ojcem raz
@abuknikt: Popracuj jeszcze kilka miesięcy na budowie, jak masz możliwość i chęć to ogarnij temat elektryki niskiego napięcia, domowe/mieszkaniowe instalacje elektryczne. Jak ogarniesz temat to wyjazd gdziekolwiek. Między czasie ogranij minimum Angielski lub/i język kraju do celowego.
Tam pracujesz 8-10 lat i zbierasz kapitał, wlacasz do PL(lub nie jesli się tam spodoba) i ładujesz kase w nieruchomości (mieszkanie/lokale użytkowe plus kilka garaży) Masz pasywny dochód i jesteś w pozycji YEBYEMYETO ZEN.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kebab_po_browarze: Wkrótce 20 urodziny

@abuknikt: Witam w klubie (,) Dla mnie okres szkolny przeleciał mega szybko i nie wyniosłem z niego nic, ani znaczącej wiedzy ani znajomości, na studia nie zamierzam iść bo z moimi wynikami nie ma sensu pchać się w gówno kierunek i tracić kolejne lata, choć jestem już z maturą i wykształceniem zawodowym to zapewne moja przyszłość to #!$%@? w jakimś kołchozie u
Misiek 20lat, nauka i ksztaltowanie osobowosci dopiero sie zaczyna. Jesli chociaz tylko troche Cie to interesuje zaatakuj IT. Po robocie i weekendy cisnac. Pol roku-rok ogarniesz przy zacieciu dosc zeby wlozyc noge w drzwi. A jak ciagnie Cie do tematow fizycznych to tez mozna super ogarniac, wybierz jakas specjalizacje i cisnij. Ogarnij jak klasc plytki, jak tylko bedziesz mial sensowne podstawy to zacznij sam brac proste zlecenia. Tak zeby nie #!$%@? i