Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Znalazłam dziś piękny kawałek mięsa jak na tę cenę w #lidl i przydarzyła no się śmieszna historyjka ale o tym później. Jak go zrobić ma medium? Jest gruby na 2.5 cm jakoś i waży 470 gram.teb gruby tłuszcz raczej wytnę bo zawsze jest żyjący.chce na patelni a potem masło tymianek. Jak długo? Ok a teraz #heheszki. Mianowicie stoję w kolejce dość długiej ale myślę nie odpuszczę. I teraz wchodzi on mój bohater: pan z wschodnim akcentem z żoną machają mi że mogę podejść przed nich bo miałam 3 rzeczy. I teraz antagonista: matka z 2 dzieci i z na oko 20-30 produktami (ten pan z Ukrainy czy tam innej bialorusi miał niewiele więcej niż ona) mówi że czemu mnie przepuszcza skoro ona ma dzieci i to ja powinien przepuścić. A on nic tylko olał xD to ona do kasjerki że ten pan nie ma prawa przepuszczać bo on nie jest u siebie, i czemu ona pozwoliła(xD) i że ona chce rozmawiać z kierowniczka xD no i potem nie wiem bo musiałam wyjść już.
#patologiazmiasta #gotujzwykopem
Itslilianka - Znalazłam dziś piękny kawałek mięsa jak na tę cenę w #lidl i przydarzył...

źródło: comment_1652466797myyffx7Ze5qeW0GFwOe6Ab.jpg

Pobierz
  • 2
@Itslilianka: Chorych psychicznie ludzi niestety jest coraz więcej może dlatego że rzeczywistość od 3 lat nie rozpieszcza jest tylko gorzej dookoła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dodupcą sie do każdego i wszędzie.
Sama przepuszczam bardzo często ludzi z 1-3 produktami, za każdym razem patrze kto stoi za mną i ile ma ze sobą bo nie chcę żeby ktoś stał jak głupek za moimi plecami i czekał do usranej
Jak go zrobić ma medium? Jest gruby na 2.5 cm jakoś i waży 470 gram.teb gruby tłuszcz raczej wytnę bo zawsze jest żyjący.chce na patelni a potem masło tymianek. Jak długo?

@Itslilianka: Są tylko dwa sposoby żeby odpowiedzieć na to pytanie: doświadczenie albo/i termometr. Nikt Ci precyzyjnie nie odpowie ma to pytanie bo nikt nie zna Twojej kuchenki, twojej patelni, nikt nie dotknie mięsa w trakcie smażenia. Jeżeli ktoś Ci napisze