Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kupiłem Lunę za 50zl. Niby taki gówno coin i jak stracę cały "kapitał" to żal mi nie będzie, a co jeśli grubas się bawi na całego. Obecnie mało prawdopodobny scenariusz ale ktoś tam na dole mocno skupuje tego gówno coina i przy takich zawirowaniach albo to upadnie całkowicie albo ktoś zbierze i wystrzeli. 50/50. Ten wolumen jest ciekawy, a puszczajac wodze fantazji to taki poziom 2$ albo idąc już po bandzie 22$ to potężne zwroty. Odpowiednio 666 666% i 7,3mln%.
Pomarzyć można a za takie marzenia 50zl nie szkoda, najwyżej w tym miesiącu nie będę pił whisky. #kryptowaluty #luna #bitcoin #oswiadczenie
arkadi2020 - Dzisiaj kupiłem Lunę za 50zl. Niby taki gówno coin i jak stracę cały "ka...

źródło: comment_1652598964VEedYajdT7DqzpnIKh7vvx.jpg

Pobierz
  • 17
@arkadi2020: Przecież volumen tak urósł bo nadrukowali tego 6531 mld sztuk :D wcześniej było 500 mln więc nierealnym były takie volumeny ilościowe.

Bardziej, co jest realistyczne, mówimy o wzrostach x10 od obecnej wartości (okolice 1 grosza) a wszystko co powyżej to już fantastyka bez palenia coinów.