Wpis z mikrobloga

Też tak macie że jak ktoś wam mówi że jego ulubiony serial/książka/film to coś w stylu ricka i mortiego, mr. robota, fight club, 1984 czy jokera to trochę zapala wam się czerwona lampka? I nie mam osobiście nic do tych dzieł, sam je lubię ale jeśli ktoś mówi że to są jego ulubione seriale/filmy to zawsze muszę zapytać dlaczego. Większość z nich przedstawia aroganckich, nie dających się oszukać i zbyt niegrzecznych mężczyzn, u osób które fascynują się tymi produkcjami często spotykam jakieś cechy przez które trudniej się współpracuje albo już w ogóle jest to dla mnie red flag w przypadku randkowania. Co wy o tym myślicie?
#seriale #gry #ksiazki #film #kiciochpyta
  • 40
coś w stylu ricka i mortiego, mr. robota, fight club, 1984 czy jokera


@Pawcio_cukierek: Jedyny wspólny mianownik ww. to, że w miarę inteligentni ludzie się nimi interesują, reszta traktuje po prostu jak dobry serial/film ale nie wnikają w to głęboko.

Większość z nich przedstawia aroganckich, nie dających się oszukać i zbyt niegrzecznych mężczyzn, u osób które fascynują się tymi produkcjami często spotykam jakieś cechy przez które trudniej się współpracuje


@Pawcio_cukierek:
@Pandillero

Jedyny wspólny mianownik ww. to, że w miarę inteligentni ludzie się nimi interesują, reszta traktuje po prostu jak dobry serial/film ale nie wnikają w to głęboko.


Tak inteligentni że najczęściej to jedyne co w życiu przeczytali albo obejrzeli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz mi powiedzieć, że twoja praca to oszukiwanie i/lub naciąganie ludzi a jak ktoś ci mówi, że to jego ulubione filmy to ci to przeszkadza