Wpis z mikrobloga

@pendzoncy_jez ja nie wiem, co wy z tymi konsolami robicie, ale mam slimkę od nowości i nie słyszę jej pracy, nawet podczas grania 2-3h ciągiem. Nie grzeje się nadmiernie i obudowa potrafi być ciepła, na pewno nie gorąca i na pewno nie słychać szybszej pracy wentylatorów.
@Zielony34: chodzi o kurz, ja mam slimke z 3 lata i regularnie ja czyszcze kompresorem jak tylko zaczyna glosniej chodzic i jest elegancko, nigdy nie mialem problemow. Jak wy tak o konsole dbacie to az strach pomyśleć o waszych kobietach :-) pozdro
ja nie wiem, co wy z tymi konsolami robicie


@Zielony34: Nie my, tylko na to składa się wiele czynnikow.
Np kurz i w jakich warunkach mieszkasz. Do tego wystasrczy ze producent krzywo przykleil termopady i juz masz problem. Bo i takie konsole spotykalem. Troche w tym siedze, nie chce mi sie rozwodzic. Moim zdaniem ten otwor to nieglupi pomysl :)
@Eftef: @pendzoncy_jez: Moja konsola ma sporo miejsca wokół siebie i nie stoi w żadnej wnęce, jakie często mają szafki rtv. Dodatkowo mam mały kompresorek i regularnie ją czyszczę. Ale może faktycznie, to ja mam jakieś skrzywione pojmowanie, że ludzie dbają o sprzęt i jest to naturalne. Większość pewnie ma to w dupie, a później płacz...
@Zielony34 no wiesz ale nie kupujesz sprzętu po to żeby go sprężonym powietrzem czyścić co jakiś czas.
Kiedyś tak nie było. To Sony nas tak nauczyło od czasów PS3 żeby takie szopki #!$%@? ;) ta cała konstrukcja PS4 jest po prostu zwalona.
Do tego użyta została pasta termoprzewodzaca nienajlepszej jakości. To pewnego czasu mówiło się że słomki są cichutkie i nie mają problemu z przegrzewaniem. A niestety trafiam coraz częściej na takie
@pendzoncy_jez: Najlepsze było chyba pod tym względem PS2 FAT. Chociaż Slim też nigdy mi się nie przegrzał i oprócz jednego otwarcia obudowy potrzebnego do lutowania chipa ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy nie była otwierana i czyszczona w środku.