Wpis z mikrobloga

@Opportunist: mi też przykro się zrobiło. Co prawda nie mam podobych doświadczeń co Karolina ale jestem w stanie przywolac w pamieci podobne sytuacje gdzie dziewczyna sie tak narzucała facetowi licząc na cos więcej a on ją odtrącał. To po czasie zawsze boli. Jak zaczyna docierac ze to nic z tego
@iloneczka_195: Jak zaczyna docierać, że ktoś się tobą bawił jak lalką na sznurkach, utrata godności boli najbardziej, niestety też to znam bo jak inaczej nazwać trzymanie w niepewności, dawanie znaków a później brutalne odtrącanie, ciepło-zimno i człowiek traci szacunek do siebie, poczucie wartości, godność i logiczny osąd sytuacji, zwyczajnie zabawił się jej psychiką co dla mnie jest podłe i okrutne i jeszcze jak stał z facetami i tak perfidnie, bez cienia
@Opportunist: moim zdaniem on ją naprawdę skrzywdził. Mimo, że ona mu sie narzucała po powrocie ale gdyby na spokojnie i wprost powiedzial jej że nic z tego nie bedzie to nie byloby tych calych szopek. Bo jak Karolina uświadomiła sobie ze on jej nie chce to od razu zrozumiala ze się poniżyła. Niestety trochę po czasie. Ale tak jak pisalam niżej nic dziwnego że sie dziewczyna odciela od hotelu. Malo komentuje
@Opportunist: zabawił się nią i tego nie da się ukryć, postąpił jak debil. Ale to ona ze swoją pewnoscia że każdy jest jej jak tylko pstryknie palcem pogrążyła sama siebie. Odbila się od ściany i ta pewność ją zgubiła
@sypazrw: Taką pewność dostała jak już pisałam, wznieśli ją na piedestał a później brutalnie z niego zrzucili
Przecież w pierwszym odcinku każdy z nią chciał być i faceci żałowali, że to nie jej piżamka a Kapsel był z nią od 1 dnia…
@sypazrw: Nie wydaje mi się, poza tym mówiła o swoim ex dużo i to trochę rozjaśnia dlaczego taka jest
Tobie by też odwaliło jakbyś poszedł do programu i nagle wszystkie uczestniczki chciałyby tylko ciebie
I to jeszcze dosyć nachalnie
@mari41: Jak wy oglądacie nieuważnie a potem masa pytań xD

Na lajwie mówiła jeszcze, że też szukał atencji u innych kobiet cały czas będąc z nią w związku, że wszystkie na niego leciały, że ją zdradził.