Wpis z mikrobloga

@BardGT: właśnie dlatego zrobiłem refund, bo jak nie jestem pewien tego czy chcę grę to czytam same negatywne recenzje i tam właśnie ludzi narzekali na słaby balans.
Co do pytania to oczywiście nie mam pojęcia xD
A i jeszcze jedno: jak myślisz jak to możliwe, że w dniu premiery były recenzje ludzi, którzy mieli rozegrane np. 40-60h? Niektórzy dostają wcześniej czy zagięcie czasu?
@acidd: balans to tam kwestia kilku patchy pewnie, gra jest wysoko w liście bestsellerów steam, więc będą cisnąć z łataniem, żeby klientów nie stracić. Zazwyczaj recenzenci dostają gierkę szybciej, żeby na spokojnie móc pograć i napisać co trzeba. Ja mam póki co rozegrane około 10h, także nie wypowiem się jeszcze w kwestii balansu. Z tego co zauważyłem, to magia ofensywna jest bardziej przydatna, niż supportujące czary frakcji ludzi. Mam wrażenie, że
@BardGT: zrobiłem, opis jak wygrałem:











Jakieś jeszcze pytania to wołaj, postaram się odpowiedzieć.

Aha 2, maksowałem bohaterów na tej mapce żeby się przygotować na kolejną, jeszcze trudniejszą a to już był koniec kampanii XD.

Skok poziomu trudności między drugą a trzecią mapą to jakieś jaja, czwarta jest trudniejsza niż trzecia ale już bez takiego szoku.
@AtsuAtsu udało mi się przejść czwarta misję. Nowy patch znacznie ułatwił sprawę. Przed ostatnia walka wymaksowalem wszystkie ulepszenia jednostek i zapełniłem wszystkie sloty na max. Armia siała spustoszenie ( ͡ ͜ʖ ͡) czas na żabia kampanie
@AtsuAtsu: Kampania żab zrobiona. Było łatwiej, niż u ludzi. Bardzo ułatwia sprawę granie żółwiem (powiernik, u którego możemy zrobić ponad 100% odp. na magie). Sam zamek też wydał mi się przyjemniejszy. Jednostki są dość wolne, ale trudne do ubicia. Zostaje pyknąć jakąś mapę Loth i Baria oraz czekać na dalszy rozwój gierki