Wpis z mikrobloga

Wróciłem z roweru po 7 km, bo nie sprawia mi to przyjemności. W zeszłym roku przejechałem około 500, żeby cokolwiek się ruszać. Przed zimą próbowałem też biegania. Jaki trening wytrzymałościowy jeszcze mogę wypróbować? Tylko indywidualny, odpadają sztuki walki, siatkówka itp. Pływanie też odpada

#mikrokoksy #sport
  • 11
@myszka231: Czego to ludzie nie wymyślą, żeby się usprawiedliwić. Wyszukaj w internecie listę sportów wytrzymałościowych i coś na pewno znajdziesz. Ale sądząc po tonie posta, to powiesz, że pewnie chciałbyś pływać kajakiem po oceanie ale nie masz na to środków, więc nie będziesz robił nic :)
@Lordon: stacjonarny i spacery z muzyką są dobrą opcją. Tylko na stacjonarnym chyba mniejsza grupa mięśni ćwiczy itd. w odróżnieniu od biegania czy pływania. Myślę nad pływaniem, tylko nie wiem, jak mają wyglądać treningi
@myszka231: Na początek nawet żabką rób pierw 2 baseny bez zatrzymania się, zrób przerwę minute max i kolejne dwa i zrób tak 10-16 a po 4-5 regularnych takich treningach rób to samo kraulem, jak bedzisz regularnie chodzić to daj mi znać to ci podeśle fajny plan treningowy który sam dwa razy robilem z przerwa 2 letnia, w miesiąc bedxiesz mógł przepłynąć 1km bez zatrzymania się, brzmi nie realnie? Dla mnie też,