Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu? Od 4 lat jestem sam, po poprzednim związku gdzie mnie suczysko zdradziło ciężko miałem o dłuższą relację z babami (z mojej winy bo zawsze urywałem kontakt widząc, że coś zaczynają czuć więcej do mnie), w końcu poczułem że jestem gotowy poznać kogoś na dłużej i nastał dzień w którym tak spodobała mi się jedna dziewczyna, że napisałem do niej. Odpisała wszystko ładnie pięknie, spotkaliśmy się, nie chciała wracać bo dobrze nam się rozmawiało itp ciągle mamy kontakt, dzwonimy do siebie z tym, że ona niedawno zakończyła kilkuletni związek, kontakt jako taki z byłym ma, ale to on jej dupę zawraca (wiem baby są głupie bo ona mu odpisuje a on mysli ze moze sie ulozy i tak się to ciągnie). Po jej rozstaniu poznała kogoś, jakąś tam relację chwilową mieli ale nie mogą ze sobą być. Ona coś nadal czuje do tego następnego ale on olał temat. Jak do mnie dzwoni to opowiada mi o tej sytuacji, że go nienawidzi ale ją ciągnie do niego itp, a mnie to #!$%@? tyle że tego nie pokazuję, bo znam ją ponad tydzień i też dopiero co wszedłem w jej życie i nie mogę jej mówić co ma robić i też od razu nie chce kończyć tego bo wcześniej mnie w jej życiu nie było i nie miałem wpływu na nic. Czy ona chce mnie #!$%@?ć do friendzona? Nigdy nie byłem w takiej relacji i nigdy nie będę dlatego nie wiem jak to sie odbywa. Wiem, że jakbym odpuścił teraz trochę, to istnieje większa szansa, że ją przyciągnę do siebie, albo zacznie się znowu spotykać z tym niedostępnym i tyle mnie widzieli w tym wszystkim, #!$%@? akcja. Co myślicie?

#randki #milosc #relacje #dziewczyna #friendzone #zdrady #seks #przyjaciele #randka #pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
@Tranzol: Jak Ci zależy to się staraj, dopieść, żeby swoje myśli przerzuciła na Ciebie gdy się w Tobie rozkocha czy zauroczy, a o tamtych sama zapomni.
Co prawda jest szansa, że się nie uda, ale jeśli uważasz, że jest tego warta to dawaj, najwyżej się nie wyjdzie, a w najlepszym przypadku będzie baja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tranzol: Zainteresowana panna nie opowiada o innych facetach. Wygląda to jak kurs w kierunku FZ. Nie rozmawiaj z nią na takie tematy. Takie gadki niech sobie urządza ze swoimi "psiapsi" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od razu zmieniaj temat na jakiś związany z pozytywnymi emocjami i dawaj jej je.
  • Odpowiedz
@Tranzol: Olewaj ją, trzymaj na dystans. Ja Ci gada o innych facetach to traktuje Cię jak kumpla. Broń boże nic teraz nie proponuj w ramach "randki". Byłoby dobrze jakby w jakiś sposób dowiedziała się, że interesują się Tobą inne kobiety lub, że masz z innymi częstą styczność. Powodzenia edit: Ja bym pewnie spróbował spędzać z nią czas, ale w gronie znajomych i żeby jakoś w tym czasie "coś w Tobie zobaczyła".
  • Odpowiedz
@kkrzysiek13: @warsaw: @BEZlMIENNY: Wiem panowie, nie mam nastu lat a ponad 20 grubo więc co nieco wiem już i jestem tego samego zdania co Wy. Ciężko zmienić temat jak ciągle #!$%@? jak jej źle przez niego, jak próbuję zmienić temat to i tak zaraz do niego wraca. BEZIMIENNY ciężko w tej sytuacji pokazać, że mi zależy czy próbować dopieszczać skoro w jej głowie jest tamten i tylko mogę ją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tranzol: Wiadomo bez końca nie można próbować, ale pokazanie się z dobrej strony oraz wyrażenie zainteresowania jej osobą na pewno bardziej pomoże i przyspieszy jak względna bierność
Co krok pchać do przodu, zgasić temat byłych i skupiać na was. W ten sposób planem B nie będziesz, a przekonasz się czy warto o nią się w ogóle starać i w nie długim czasie byś wiedział czy coś z tego wyjdzie
  • Odpowiedz
@BEZlMIENNY: A co jeśli w tym momencie siedzi z tym gościem i o tym wiem bo mi sama napisała? Chyba olać sprawę trzeba bo nawet, jeśli nam by wyszło to w głowie ciągle będzie go miała.
  • Odpowiedz
@Tranzol: Wiesz co, teraz może sobie siedzieć z tym gościem bo jest jeszcze wolna i nikt jej nie zabroni, lepiej pomyśleć jak ją zdobyć, by jutro siedziała z Tobą ^^
Jak mówiłem, spraw, by to Twoją osobą się oczarowała, to zapomni o tamtych fagasach, bo to Ty będziesz dawać jej powera w życie i będzie Twoja
Tylko biernością się dalej nie ruszy, jeśli jak mówiłeś podoba Ci się bardzo to musisz
  • Odpowiedz