Wpis z mikrobloga

W wyniku bardzo nieprzyjemnych sytuacji na szosa postanowiłem zakupić 1. Kamerkę 2. gaz. Ostatnio ponownie wyskoczył do mnie jakiś gość z pięściami. Z tego wszystkiego odechciewa mi się trochę jeździć, ale może te 2 gadżety dadzą mi większy spokój psychiczny.
Jaka kamerkę na #szosa polecacie?
#rower
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kanye__West: kamerkę chcesz żeby nagrywać swoje łamanie przepisów xD? No i jak może ktoś wyskoczyć na ciebie z piesciami? Nagle piesi potrafią biegać 30km/h? Czy wdajesz się dobrowolnie w gierki słowne, a później jak przychodzi do rękoczynów to nie umiesz się obronić? No i gaz to zajebista sprawa, szczególnie na świeżym powietrzu, jak poleci wszystko na ciebie zamiast napastnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Jeżdżę przepisowo wiec nie mam czego się obawiać. A kamerka głównie mi potrzebna żeby nagrywać idiotów twojego pokroju. Przecież to logiczne że chodzi mi o kierowców a nie pieszych xD. W gierki słowne się wdaje żeby edukować ludzi którzy nie znają przepisów, ale zawsze można trafić na psychola i wtedy nic nie poradzisz, ale co ty wiesz o życiu xD.
Kolega wyżej już zasugerował kupno żelu
Kanye_West - @Megawonszdziewienc: Jeżdżę przepisowo wiec nie mam czego się obawiać. A...

źródło: comment_1652950109FqxPgGAkjMA0HQVng2IG69.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz