Wpis z mikrobloga

Co to przeszkadza ze współlokator za ściana? A jak jest w bloku? Typiara mysli ze jak ktos w bloku chce sie seksic to #!$%@? caly blok na zewnatrz "bo prywstnosc" ile to dziecko ma #!$%@? lat?


@userrrr: na razie daje dupy oskarkom z własnymi mieszkaniami czy domami, albo takim co siedzą na wynajmie i myśli, że takie mieszkanie to jest nic i ona w pełni na to zasługuje, bo do swoich
@mszto: Nie siem co to seiat ale w sumie to babka ma racje. No ma swoje preferencje i wymagania- jak każdy. Jeden na większe drugi mniejsze. Jej sprawa jeśli za wysoko ustawie sobie poprzeczkę. W czym tu problem? Nie rozumiem czemu ktoś wrzuca takie rzeczy na mirko. Każdy ma prawo szukać 2 połówki. Jak ja napiszę, że wole szczupłe to też mnie baby będą wrzucać na mirko?
@mszto: a to, to ci przetłumaczę z karyńskiego na polski:

Sapioseksualna - chcę uchodzić za mądrą, ale mam świadomość, że kieruję się głównie niskimi instynktami

Po przejściach - niejeden Oskarek mnie wydymał i zostawił

Szczera, nerwus, płaczka - jestem chamska i nie panuję nad emocjami, ale mogę sobie na to pozwolić, bo spermiarze zaakceptują wszystko, a Oskarki i Chady mają wywalone na takie rzeczy, bo chcą tylko poruchać.

Spraw, że znowu
s.....i - @mszto: a to, to ci przetłumaczę z karyńskiego na polski:

Sapioseksualna...

źródło: comment_1652967832GufoQGucl5hVwytvmfAaq7.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mszto: piękna wizja zesrania się, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie XDDD

Ona mieszka sama, sranie w banie. Nikt z taką #!$%@?ą typiarą nie chce mieszkać w jednym mieszkaniu, a ta do tego wielką ideologię dorabia. Co za strzała. Plus w opisie jakieś baśniowe stwory. Typiara to intelektu ma mniej, niż gdyby ktoś jej otworzył czaszkę i nasrał do głowy xdxdddddd

Niektórzy to naprawdę, żyją w takim matrixie, że Wachowskie