Wpis z mikrobloga

@aleksc: Wiesz, ze gdyby w Polsce była wojna, to Kulczykowa tez by wyjechała, a nie tylko ludzie biedni? W każdym kraju żyją różne osoby i tak samo pocisk może walnąć w dom bogacza jak biedaka
Mazurach na 10 dni to takie lepsze kosztowały 5 tys.


@Fosfofruktokinaza: O kurła ale porownanie."takie lepsze", no wszędzie moozna przepłacić jak sie chce

@essos: Na screenie jest hotel 5 gwiazdek plus all inclusive, to przecież nie będę porównywać do łóżka w pokoju 10 osobowym koedukacyjnych w hostelu na zadupiu ;D
No takie lepsze czyli osobny domek letniskowy 30 m2 jakos w miarę blisko jeziora na Mazurach.
Zarabiscie spedzac wakacje za 11 000 zl i olac wlasnych rodakow ktorzy walcza w tym czasie we wlasnym kraju.......


@aleksc: miałbym się strzelać w jakimś okopie zamiast pić drinki na Malediwach, bo giną ludzie którzy mówią w tym samym języku? XD

Jak czytam takie komentarze, to odechciewa mi się łapać za broń
: ja ogólnie jestem poj...... przez depresję i zawsze sobie myślę co inni o mnie pomyślą gdy coś zrobię lub nie zrobię. W sumie zazdroszczę innym, którzy olewają co inni o nich myślą. No w sytuacji wojny bym nie jeździł na wakacje, bo bym rozkminiał, że inni źle o mnie pomyslą. Taki głupi charakter mam.


@aleksc: wiesz że takie myślenie jest toksyczne i głupie. Wyobraź sobie, że każdego dnia w Polsce
No w sytuacji wojny bym nie jeździł na wakacje, bo bym rozkminiał, że inni źle o mnie pomyslą. Taki głupi charakter mam.


@aleksc: Aktualnie to setki osób na Wykopie źle o tobie myślą bo masz autentycznie mentalność robaka.