Wpis z mikrobloga

Widać że nazwa.pl ma poważną konkurencję jeśli chodzi o #hosting i #afera i tą konkurencją jest dhosting który kiedyś tak mocno z nią walczył :D

Mam swój blog a przez to, że hosting mi się niedługo kończy (nie w nazwie) to rozpoczęłam szukanie czegoś nowego. I tak trafiłam na:

https://forum.rootnode.pl/topic/107-opinie-o-dhostingpl/?do=findComment&comment=17924

Skasowali komuś dane z konta i zablokowali je bo był "byłym pracownikiem" i próbując wynieść dane z konta dokonywał "niedozwolonych rzeczy" poprzez skompresowanie ich zawartości a teraz piszą jakieś śmieszne sugerując że gość jest pracownikiem konkurencji mimo że konkurencja nawet sama temu zaprzecza XD

Do tego klei się do nich mnóstwo innych brzydkich rzeczy, słabo to wygląda jak na kogoś kto miał stanowić zdrową konkurencję do głównych zawodników w branży.

#webdev #dhosting #internet #gownoburza
  • 15
@WarmWeather: Dziękujemy jak zwykle za perfekcyjne odwrócenie kota ogonem i szkalowanie, niebędąc nigdy wcześniej przez Ciebie klientem naszych usług. Dzięki też za wzmiankę o nas nie będąc w temacie wątku, gratulujemy tego dlatego wygrałeś u nas tym razem talon na darmową rejestrację domeny i hostingu na rok. Zapraszamy do kontaktu, być może oprócz opinii wizualnych aspektów w serwisie wykop.pl bedziesz mógł przetestować i skomentować aspekty techniczne usług które oferujemy.

Przypominając za
Do tego klei się do nich mnóstwo innych brzydkich rzeczy


@kinia616: Możesz rozwinąć? Mam u nich hosting (i nie tylko u nich) od kilku lat i nigdy nie miałem większych problemów. A tutaj to raczej jakieś przepychanki personalne z czego widzę, choć fakt można to było bardziej elegancko załatwić.