Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie ostatnio myśle, że strasznie mi szkoda tego czasu gimnazjalno-licealnego. Nie miałem wtedy za dużo znajomych, a poza szkołą z nikim się nie spotykałem. Większość czasu spędzałem tylko w domu. Nikt mnie nie zapraszał na domówki, urodziny itd Obecnie właśnie skończyłem studia, nie wiem co dalej. Pewnie gównopraca i brak perspektyw.
Jak widzę ile takich licealistów, czy nawet studentów spędza razem czas na zewnątrz, chodzenią po mieście, bawią się dobrze, chodzą na domówki, mają pierwsze miłości to aż mi się smutno robi, bo ja tego w ogóle nie miałem. Może nie trafiłem na właściwe mi towarzystwo w szkole, bo pare razy były z nimi przykre dla mnie sytuacje. Teraz choćbym się starał to nie moge nikogo poznać, nie mam gdzie i jak. Czasu też mało i jeszcze trzeba będzie w jakimś januszexie szukać pracy :/ Znajomi, z którymi cokolwiek gadałem jeszcze w szkole to wyjechali dużo dalej w Polske. Taka sytuacja. Jednak prawda, że po skończeniu szkoły/studiów większość kontaktów sie urywa, każdy żyje swoim życiem, nikogo wtedy nie idzie tak łatwo poznać i zaczyna sie szara rzeczywistość. Niby w szkole nie było za dobrze, ciężko mi było z niektórych przedmiotów, nie lubiłem do niej chodzić i miałem chyba przez to wszystko #fobiaspoleczna , jednak raczej cofnąłbym się znowu w te czasy, tylko może w inne miejsce i z innymi ludźmi. Kiedyś chciało się jeszcze poznawać ludzi i mieć dziewczyne, a obecnie jakoś nawet nie wiem czy bym potrafił (bo nie mam doświadczenia, nie wiem co sie robi itd i jestem tym spięty), nie mam już takiej motywacji i entuzjazmu jak kiedyś, chociaż w jakimś stopniu chciałbym. Miał ktoś może podobnie?
#zalesie #przegryw #tfwnogf #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62875602c7bb693a3f2513c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3