Wpis z mikrobloga

@size: ale jestes bucem... bo zycie polega tylko na "kontakcie z natura" i czytaniu publikacji naukowych xD lepiej powiedz intelektualisto jak ty spedzasz czas, bo poki co to widze ze zamiast wynajdowac lekarstwo na raka siedzisz na portalu ze smiezsnymi obrazkami i prezentujesz niebywaly poziom bucostwa. Wyjdz do ludzi, miej kontakt z natura, a nie klepiesz posty na wypoku
@size: tylko zeby nie bylo - ja tez nie znosze jak ludzie mi na quadach cisze zaklocaja. Ale jakos mnie wychowano, zeby szanowac innych. #!$%@? mnie tez psy a nie twierdze, ze to zjeby xD Roznica miedzy nami jest taka, ze ja pracuje na swoja duza dzialeczke, na ktorej odetne sie od ludzi i bede mial #!$%@? zamiast narzekac i twierdzic, ze kazdy kto robi cos co mnie irytuje jest zjebem
@Mistrszzz: a myślisz, że ten rolnik z filmiku nie zapracował na swoją działeczkę? Właśnie dlatego nie zapraszałem do dyskusji, bo zawsze się trafi obrońca uciśnionych. Mnie też #!$%@?ą psy, ale małpy na quadach i crossach bardziej, bo są zgodnie z prawem traktowani jak ludzie, mimo że się tak nie zachowują. Bez odbioru, bo co masz marnować czas na pisanie do buca.
@size: za niszczenie lasow, upraw powinny byc kary w stylu 50-100k grzywny za pierwszy raz. Zjebom odechcialoby sie niszczyc prace innych czy przyrode ogolnie. Bronie quadowcow, bo wsrod znajomych mam kilku i potrafia jezdzic po wyznaczonych szlakach i nie niszczyc zieleni
#!$%@? ja nie rozumiem. Sam jeździłem na crossie i w życiu nikomu nie wjechałem na pole, czy to zasiane czy nie. Nawet nie wiem po co miałbym wjeżdżać bo to nie ma żadnego sensu, ani to trudny teren do jazdy, ani skrót bo wokół pól są normalne drogi którymi można się przemieszczać nikomu nie niszcząc pola.


@JuneJohn A gdzie jeździłeś?
@size: Raczej większość ludzi jest normalna, jak w każdej grupie. Znam wielu ludzi jeżdżących quadami/crossami i nikt nigdy ludziom po polach nie jeździł. To, że trafią się czasem jakieś dałny, no to trudno, jak w każdej grupie.
@gorzki99: Lecz się. Że jacyś ludzie to #!$%@? plusują XD
Zabijać ludzi, jeszcze w taki sposób, bo wjechali komuś na pole. Takich psycholi i sadystów jak ty powinno się izolować. Wyobraź sobie, że za takie coś są bardzo duże kary pieniężne, a te bałwany jeżdżą jeszcze pewnie bez uprawnień, więc jakby dostali kumulację to by się obsrali na żółto, nie trzeba husarzować i udawać gangstera.
@murmurlrl: Ja tam nie namawiam do zabijania, ale bierz pod uwagę że to jest pole a nie droga. Mogą tam być niezabezpieczone studzienki melioracyjne, zarośnięte dziury, niewidoczne kamienie, pozostawione jakieś maszyny albo sprzęt pomiarowy. Ogólnie jazda po polu na którym coś rośnie może być niebezpieczna.