Wpis z mikrobloga

@murmurlrl: Mam jeszcze kilka innych zalet oprocz tych ze cudza wlasnosc jest dla mnie swieta. Skoro dla Ciebie nie jest to moze zorganizuj konkurs: kto mi bardziej rozpierdzieli chate.Daj zac jakie nagrody przewidziane.

Wlasnie przez takich jak ty mamy co mamy i to was nalezaloby izolowac. Lecz sie albo zamieszkaj z tobie podobnymi dzikusami ktorzy lubia niszczyc cudza wlasnosc.
@gorzki99: Nigdzie tak nie napisałem pajacu, to po pierwsze. Po drugie jakbyś przeczytał ze zrozumieniem to co napisałem w 1 komentarzu, zrozumiałbyś, że nie popieram nijak działań tych dałnów na motocyklach, ale też nie popieram takich odklejenców jak ty, którzy chcą rozwieszać linki i ucinać ludziom głowy, bo złamali prawo. Od egzekwowania prawa jest policja i sądy i w ich geście jest żeby takie sytuacje nie miały miejsca.
którzy chcą rozwieszać linki i ucinać ludziom głowy, bo złamali prawo. Od egzekwowania prawa jest policja i sądy i w ich geście jest żeby takie sytuacje nie miały miejsca.


@murmurlrl: A co ma rozwieszenie linki do uciecia glowy?

Gwarantuje Ci ze jak sobie pojde na spacer do lasu, Nawet jakbym lazil komus po polu to taka rozwieszona linka mi krzywdy nie zrobi. Poinformuje mnie natomiast ze wchodze na teren prywatny -
@reddin: 300x krotność straty i przepadek motoru/quada jako zadatek na zadoscuczynienie szkody

Do tego traktowanie zywnosci jako kluczowego elementu niezaleznosci/obronnosci kraju - zeby sie frajerom z crossow, na glowe nie przyszlo niszczyc cudza wlasnosc
@akapasappls: po polnych drogach możesz sobie jeździć czym chcesz bez prawa jazdy, zresztą prawo jazdy niewiele da Ci na crossie bo cross nie ma homologacji więc i tak nie możesz jeździć nim po drogach publicznych