Wpis z mikrobloga

Chodzę na osiedlową siłownię, często w tym czasie organizowane są zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. No i często akurat jak zaczynam lub kończę trening to Ukrainka przebiera w MĘSKIEJ szatni dziecko (chłopca w wieku przedszkolnym). Widzę, że nie tylko mi się to nie podoba, nie wiem czy zwrócić jej w końcu uwagę, jeśli tak to w jakim języku? Słyszę, że rozmawia po ukraińsku z tym dzieckiem i nawet się nie spieszy przy jego przebieraniu, trochę to jest denerwujące.

#silownia #polska #ukraina
źródło: comment_1653214460HhG3rjG6JOdHMooPyxBweQ.jpg
  • 17
@aleksc: może porozmawiać z obsługą siłowni? Niech jej na recepcji zwrócą uwagę że wprowadza dyskomfort. Z drugiej strony wyobrażam sobie że w damskiej też słabo przebierać ale to już chyba po stronie siłowni jak oni to rozwiążą.
@aleksc: Jak wchodzi sprzątaczka albo ktoś z obsługi to też tak panikujesz?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@iuhiueh: Na tej osiedlowej siłowni gdzie chodzę nie ma sprzataczki, to nie zdrofit.
@aleksc: Ale problemy. Wiesz, że na basenach/aquaparkach bywają szatnie rodzinne - koedukacyjne. Ja nawet wole je od osobnych szatni mesko-damskich gdzie po podłodze spływa rzeka...
Zasadniczo napisałem tylko i wyłącznie o jej narodowości, bo gdyby to była Polka to bym po prostu opierniczył, a że to Ukrainka to nie chcę być chamski.