Wpis z mikrobloga

jak wygląda proces zakładania konta walutowego z jenem w #santander.

Pani na infolinii powiedziała mi, że zasady posiadania takiego konta są ustalane w banku indywidualnie i nie ma ogólnodostępnych zasad.

Jeśli ktoś z was ma takie konto, może mi dać znać czy zasady są podobne do tych związanych z posiadaniem konta eur/usd/chf/gdp (0 opłaty jak masz co najmniej 25 jednostek waluty na koncie - z jenem to może i 3k jednostek widząc jaki jest kurs jen/usd)

#waluty #banki #finanse
  • 6
@mateos11: no to macie fajnie. Santander jest z tego znany, jedna z najgorszych ofert lokatowych i różne małe wkurzające rzeczy. No ale tylko dla konta z jenami gdzie chcę rzucić kikla k pln nie będę zakładał nowego konta bankowego/
@gupio: za to santander ma nielimitowane przelewy natychmiastowe w zlotowkach prawda? Bo wlasnie do santander chce przejsc ale te warunki kont walutowych to smieszne. A wiesz moze czy te 25 eur mam trzymac na koncie caly miesiac zeby bylo darmowe czy moge miec 0 przez iles tam dni?
@mateos11: z tego co się orientuję, to musisz mieć średnio co najmniej 25 jednostek. Bo inaczej to by właśnie wyglądało tak jak mowisz, że ludzie mają puste konta i wrzucają na 1 dzień 25 dolków. Raz była awaria i mi pobrali całkiem sporo kasy za to - jakieś 10-20 ziko - mimo, że zwrócili to dupa piekła
@gupio: rozumiem, musze doczytac ale pewnie srednia z 30 dni faktycznie. Chyba żeby miec 750 euro na jeden dzien i potem swobodnie calosc wytrzymac a srednia 25 by wyszła :)
No jak oddali to dobrze, pomylki sie zdarzają.