Wpis z mikrobloga

@Nigdy_o_to_nie_prosilem: Nikt tej lampucerze gówniaka robić sobie nie kazał #!$%@? komuszy odpadzie. A może ty jej daj te 750zł? A nie, zapomniałem - jedyne co ty umiesz nieudolny biedaku to wystawiać te swoje krótkie rączki i krzyczeć "daj". W ryj to ci mogę dać jak je wyciągniesz po moje. A gdybyś nie wiedział to już tłumaczę - ja na te 500+ to już #!$%@? i takim idiotom jak ty przez to
taka samotna madka powinna temu programiście udostępnić raz w miesiącu każdą ze swoich dziur.


@Stallion45: niby słuszny zamysł, ale niektórzy informatycy posiadają małżonki, nadal będą stratni ponieważ raczej żaden nie przedłoży szona nad partnerkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nigdy_o_to_nie_prosilem: Zgadzam się, ale dodatkowo uważam, że taka samotna madka powinna temu programiście udostępnić raz w miesiącu każdą ze swoich dziur. Dla niej to tylko kolejny z setek członków, a dla takiego programisty to przygoda życia


@Stallion45
Co więcej, programista musi pracować na tę kwotę co msc, madka nic nie robi, nawet d00pskiem nie kusi russzac, pomijając fakt że jej nie ubędzie