Wpis z mikrobloga

czujesz się staro?


@CiastoBananoweKtoreWygladaJakChlebk: Nie, natomiast z perspektywy nawet czterdziestolatka nie spodziewałem się, że z czasem organizm aż tak zaczyna doskwierać / niedomagać. Gdybym dziś miał 30-40, to na bank poświęciłbym tydzień na dokładne postudiowanie dietetyki i "testowe" liczenia kalorii, składu produktów. Trochę więcej na ćwiczenia (nieznacznie!) - i z pewnością nie na poziomie uszkadzającym zdrowie (błędem było uprawianie wyczynowe jako 16/20 latek).

P.S. Nadal podobają mi się 19-latki XD, ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialy100k: Ciekawe. Jesteś singlem? Zawsze sobie 40tke wyobrażam jako już bardzo poważny wiek. Ale hej jak miałem 18 lat to też myślałem że w wieku 23 będę już młodym dorosłym zyjacym pelnia życia xD
@bialy100k: a teraz masz wprowadzone jakieś zasady do swojej diety i jakieś ćwiczenia?

błędem było uprawianie wyczynowe jako 16/20 latek


@bialy100k: to musiałeś naprawdę intensywnie ćwiczyć, że jakaś aktywność sprzed tylu lat ma na Ciebie taki wpływ

Kiedyś raczej "o bożę, jakaś ty piękna", dziś raczej "masz mnie słuchać".


@bialy100k: to przez doświadczenia życiowe czy klimat wszedł na pełnej?
Jesteś singlem?


@Meybah: Nie - wcześniej żonaty kilkanaście lat (sam się zdecydowałem na rozwód), teraz w związku od kolejnych kilkunastu (i nie, nie rzuciłem żony dla kolejnej partnerki).

@CiastoBananoweKtoreWygladaJakChlebk:
1 Teraz to przez żarcie śmieciowego jedzenia dorobiłem się cukrzycy.
2 Aktywność fizyczna była duża, łącznie z urazami (w wyniku uprawiania lekkoatletyki) na tyle poważnymi, że chodziłem pół roku o kulach. Dziewczyna, która ćwiczyła wcześniej u tej samej trenerki miała srebro