Wpis z mikrobloga

@Gawol_1 a najlepsze jest to że 'daja' dofinansowanie do TV czy tam dekodera który obsłuży ten nowy format - i już liczba ludzi którzy będą płacić abonament rośnie ( )
Np. W takich Niemczech abonament na publiczna tv płacisz zawsze od razu po zameldowaniu. Po prostu twierdzą że napewno masz w domu TV albo radio więc plac. 7 lat w Niemczech mieszkałem i nie miałem telewizji a
jedyną prawdziwą narrację dla dobra narodu


@Gawol_1: Ale za to w jakości Full w #!$%@? HD. Dzięki temu paski w TVP Info mogą pomieścić jeszcze więcej niezbędnych informacji dla ludu, a sam lud może zobaczyć jeszcze więcej pieniędzy, które trafią do jego portfelów w formie socjali, zasiłków, tarcz, wakacji, bonów i ogólnie miliardy miliardów stale umacniającej się złotówki – TVP ku chwale dobrobytu!
@Gawol_1: od co najmniej kilku miesięcy na każdej stacji telewizyjnej leciały reklamy o zmianie standardu nadawania. Trzeba być jakaś amebą by tego nie wiedzieć oglądając telewizję naziemną. I nie dowiedzieć się, choćby od rodziny ocb.
@powaznyczlowiek: z telewizji naziemnej korzysta około 13 mln ludzi, przy czym połowa to ludzie, którzy mają ja jako telewizję dodatkowa albo w drugim pokoju albo w pracy. Zdecydowanie większość ludzi korzysta z kablówki w miastach i z satelity na wsi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: wiedzialem o tym, ale nie interesowałem terminem, aż nie przysłali mi alertu rcb w sobotę wieczorem, jak już było po fakcie, żeby coś kupić w markecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)