Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: A jaki tu problem z konfederacją? Chyba wszyscy czekali na ogłoszenie nazwisk / zdjęć, w sumie przez nagrywającego i chyba tak było w pierwszym artykule?

Nazwiska podane i chyba tego chciano, aby nie było insynuacji? Czy coś mnie ominęło?
@gejuszmapkt: zastanawiam sie czy wszyscy kolesie z morda jak ten po lewej maja #!$%@? w glowie. A ten po prawej to wyglada jakby #!$%@? z weekendowego grylla z reszta 40-letnich japiszonow, co w sumie jest rownie jak nie bardziej #!$%@?.

Mam nadzieje, ze ich dorwa i zrobia im z odbytow tor bobslejowy.
A jaki tu problem z konfederacją? Chyba wszyscy czekali na ogłoszenie nazwisk / zdjęć


@jakubz: no właśnie polska psychoprawica na nic nie czekała. Od razu użyli tego morderstwa, żeby szczuć na Ukraińców i skłócać nasze narody, co leży w interesie Rosji. To oczywiście przypadek.
Teraz nabrali wody w ustach i kiedy wiadomo że to Polacy, sprawa ta juz ich tak nie interesuje.
@tigga: @Tymajster: A to nie było tak, że w artykule napisano, że to obcokrajowcy? Tzn. Ktoś z konfederacji podlapal ale chyba bez podawania narodowości? Co prawda była chyba jakas konferencja żałosna z jakas babka, ale cos jeszcze?

Inna rzecz, że gość z monitoringu jest kompletnie niepodobny do obu poszukiwanych?
A to nie było tak, że w artykule napisano, że to obcokrajowcy?


@jakubz: Skoro w Super Ekspresie tak napisali, to tak musiało być. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeszcze tydzień temu ten twitt Krzysia wisiał, bo prowadziłem rozmowę w jakimś znalezisku i sprawdzałem. Teraz już nie ma go z nami. Przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daruj sobie te fikoły, bo naprawdę szkoda czasu. Bronisz
Pobierz ZygmnuntIgthorn - > A to nie było tak, że w artykule napisano, że to obcokrajowcy?

...
źródło: comment_1653340872BSw7qHVAUCttn1BLsgQZWK.jpg