Wpis z mikrobloga

Niejaki @xydeN- , zwolennik terapii a zarazem wyznawca nauki powołał się na argument naukowości psychologii. Czytając to przypomniała mi się finałowa scena z jednego z moich ulubionych filmów, arcydzieła włoskiej kinematografii z lat 60 pod tytułem Czerwona pustynia w reżyserii Michelangelo Antonioni, gdzie widać pracujące zakłady petrochemiczne i wydobywający się z nich żółty tym i dziecko pyta matkę czemu tutaj w ogóle już nie ma ptaków a ta odpowiada, że wiedzą, że to toksyczne miejsce i je opuściły. Człowiek za pomocą nauki zniszczył planetę, dokonał masowych, systemowych ludobójstw, teraz technologia pochłania relację międzyludzkie tworząc z nich instagramowo-tinderową papkę, a człowiek dalej powołuję się na naukę.
#blackpill #zwiazki #przegryw #terapia #psychologia #psychiatria #logikaniebieskichpaskow #wykop #film
  • 28
@xydeN-:

czy was już wszystkich wali na dekiel?!

Kiedy skończycie mnie wszyscy z tego zaplutego przegrywu oznaczać i pisać jak opętani?!!

Zostawicie mnie w końcu

Idźcie rodzicom uprzykrzać życie


Jeśli sobie nie życzysz, aby ktoś do Ciebie pisał to nie pisz tematów. Jeśli je piszesz to poddajesz się potencjalnej krytyce. To jedno z brzemion autora, więc się z tym pogódź. I naprawdę nie interesuję mnie co Ty sobie życzysz, bo to
@TheKirghizLight:

Człowiek za pomocą nauki zniszczył planetę, dokonał masowych, systemowych ludobójstw, teraz technologia pochłania relację międzyludzkie tworząc z nich instagramowo-tinderową papkę, a człowiek dalej powołuję się na naukę.


To nie nauka tylko prymitywne ludzkie instynkty. Technologia nie zmieniła natury człowieka tylko pokazała jaka naprawdę jest .

@xydeN-: To wyjazd z tagu jak co tak bardzo przeszkadza. Nikt cię tutaj nie zapraszał.
@xydeN-: gwoli ścisłości to miałem napisać, że poddajesz je ( w tym przypadku teksty) krytyce, a nie swoją osobę. I ten temat jest krytyką tego co napisałeś. I to jest życiowa lekcja na przyszłość.

@Waffenfarbe Tak, ja też jestem raczej zdania, że człowiek zgwałcił naukę. I śmieszy mnie tez bezgraniczna wiara w naukowość.
@TheKirghizLight: przecież ten gość to taki hipokryta, że szkoda gadać. Psychika 12 latka

Najpierw wyzywa przegrywów od nieruchających przegrywów, dostaje co chwila zasłużenie bana

Po banie "chlip chlip, przegrywy obrażają i moderacja nie reaguje!!! Dostałem niezasłużenie banana"

Mija 5 minut i znowu wyzywa przegrywów xD

Jak jego wyzywają to jest płacz i użalanie się nad sobą, a jak on wyzywa to jest okej i liczy na propsy.
Pobierz Pozytywny_gosc - @TheKirghizLight: przecież ten gość to taki hipokryta, że szkoda gad...
źródło: comment_16533366358ubCvZlgdRB6MOVTsExbBw.jpg
Kiedy skończycie mnie wszyscy z tego zaplutego przegrywu oznaczać i pisać jak opętani?!!

Zostawicie mnie w końcu


A jeszcze 7 godzin temu sam na Wogy pisał posty i go oznaczał.

Jego musicie dać na czarną, przecież to jawny prowokator, sam coś głupiego robi, zaczepia ludzi bez argumentów, a potem płacz bo inni robią w jego strone to samo